3 propozycje złotej biżuterii dla dziecka na Chrzest święty

3 propozycje złotej biżuterii dla dziecka na Chrzest święty

Chrzest Święty w polskiej tradycji katolickiej w ostatnich latach urósł do rangi bardzo ważnego wydarzenia w życiu nie tylko malutkiego dziecka, ale także całej jego rodziny. Dużo bardziej skupiamy się nie tylko na całej uroczystości, ale na wszystkich przygotowaniach związanych z tą uroczystą ceremonią. Nie jednemu z nas, nierzadko sen z powiek spędza odwieczny dylemat, jaki prezent wybrać dla dziecka, tak aby był ładny, praktyczny i pozostał pamiątką na długie lata. Przygotowaliśmy listę 3 propozycji złotej biżuterii, która mamy nadzieję pomoże wam w wyborze tego właściwego prezentu.

1. Złota bransoletka z grawerem

Bransoletka została wykonana ze złota próby 585. Produkt z grawerem, charakteryzuje się starannością wykonania i precyzyjnym wykończeniem, dzięki czemu jest nie tylko wygodna w noszeniu, ale również ślicznie prezentuje się na rączce dziecka. Bransoletka posiada możliwość regulacji, dzięki czemu pasować będzie na każde dziecko. Na upominku możemy wygrawerować osobistą dedykację, będzie to pamiątka na długie lata. Prezent zapakowany jest w eleganckie białe pudełko, w którym umieszczona jest laminowana tabliczka. Zamieścimy na niej indywidualne życzenia dla dziecka, które będą jego dopełnieniem oraz uczynią go wyjątkowym i niepowtarzalnym.

2. Złoty krzyżyk na łańcuszku

Zestaw z krzyżykiem wykonany został ze złota próby 585. Upominek odznacza się nie tylko prostotą, ale również starannością wykonania, co sprawia, że produkt jest wysokiej jakości z uwzględnieniem najmniejszych detali. Komplet jest propozycja ponadczasową, będzie towarzyszył dziecku przez długie lata. Łańcuszek z krzyżykiem zapakowany jest w ozdobne pudełko prezentowe, w którym znajduje się laminowana tabliczka, na której możemy zamieścić osobista dedykację, która doskonale dopełni podarunek i uczyni go wyjątkowym.

3. Złoty medalik z łańcuszkiem

W komplecie znajduje się medalik na łańcuszku, wykonany w całości ze złota próby 585. Zestaw zawiera klasyczny okrągły medalik z podobizną Matki Boskiej, na którym możemy wygrawerować datę i inicjały dziecka, jak również starannie wykonany łańcuszek z typem splotu singapore. Całości dopełnia eleganckie klasyczne pudełko, w którym znajduje się tabliczka z miejscem na dedykację czy życzenia. Całość prezentuje się niezwykle uroczo i doskonale wpasowuje się w klimat całej uroczystości.

Wszystkie przedstawione propozycje idealnie oddają klimat i powagę wydarzenia jakim jest Chrzest Święty. A każdy z tych upominków, dzięki osobistemu grawerowi pozostanie pamiątka na długie lata przywołując magię tego wydarzenia.

Comments are closed.