Dodatki ślubne dla Młodej Pary z personalizacją


Ślub to niesamowita uroczystość, drogi dwóch całkowicie różnych sobie osób splatają się w jedną, tworząc rodzinę. Czyż to nie magiczna chwila? Zaglądając w tą kategorię przypuszczamy, że i Ty właśnie planujesz ślub oraz huczne wesele. Nie mylimy się? Uroczystość zaślubin musi być wyjątkowa, ważne są najdrobniejsze elementy, od wyboru obrusów zaczynając, poprzez podziękowania dla gości. Każdy marzy, żeby to właśnie jego akcesoria ślubne były tymi najbardziej niezapomnianymi i podobały się gościom. Suknia już gotowa, sala zarezerwowana ale wciąż brakuje wam dodatków? To właśnie one w rzeczywistości decydują o tym, czy impreza była udana, czy nie. Goście w swych ocenach bywają bezwzględni, dlatego postarajcie się zadbać o detale. Jeśli nie pomyśleliście o tym wcześniej, oczywiście oferujemy naszą niezastąpioną pomoc. Uratuj uroczystości zaślubin razem z nami! W tej kategorii znajdziesz tak niezbędne produkty jak księgi gości, czy stylowe pudełka na obrączki. Przejrzyj ją i zaopatrz w te ślubne akcesoria. My postaramy się pokazać Ci zalety wybranych produktów.

Księga gości weselnych jest jednym z obowiązkowych elementów. Po latach będziecie mogli wspólnie powracać do pięknych chwil ślubu i wspominać ten niezwykły dzień, dlatego warto zaopatrzyć się w taki produkt. Nie mówimy, że tradycyjne księgi gości są złe, polecamy jednak wybrać coś w bardziej oryginalnej formie. Księga gości w formie skrzynki z serduszkami będzie nietypowym i uroczym rozwiązaniem. Drewniana szkatułka z grawerem doskonale odda ślubny charakter uroczystości, a personalizacja umieszczona na wieku podkreśli jej przeznaczenie. Goście będą mogli wpisywać się na małych serduszkach, które później zamkniesz w tym stylowym kuferku. Innym kreatywnym rozwiązaniem jest księga gości w formie obrazu. Na liściach namalowanego drzewa goście mogą zostawić wpisy i ciepłe słowa. Czy takie pamiątki nie są lepsze od oklepanej książki w ciężkiej oprawie? Jeśli jednak jesteście konserwatystami, to w naszej ofercie poczesne miejsce zajmuje tradycyjna księga gości drewniana - piękna, a przy tym niezwykle odporna na życiowe burze i poślubne zmiany klimatyczne.

Wyobraź sobie, że idziesz do ślubu i już sięgasz po obrączkę, a ta ześlizguje się i wpada w kratkę wentylacyjną. Zapomnij o tak czarnym scenariuszu! Nie ma prawa wydarzyć się z naszym doskonałym pomysłem, jakim jest szkatułka na obrączki. Pierwszym modelem jaki chcemy Ci przedstawić jest tradycyjne drewniane pudełeczko na obrączki. Na wieku oczywiście znajdziesz personalizację, a wewnątrz urocze serduszko. Obrączki

Trwa ładowanie...