Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Album komunijny

Nowości w Album komunijny

Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię - Święta chwila
Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię chłopca - Drogowskaz wiary
Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię dziewczynki - Pacierz
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem na komunię dla chłopca - Pobożność
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem na komunię - Błogosławieństwo
Album na zdjęcia ręcznie robiony z nadrukiem na komunię - Pamiątka

Album komunijny

Albumy komunijne na zdjęcia

Zobaczcie w jakim tempie zmienia się świat! Jeszcze do niedawna każda rodzinna uroczystość wymagała specjalnego fotografa, a dzisiaj? Trzask migawek, a właściwie blask smartfonów towarzyszy każdemu spotkaniu w gronie rodziny i przyjaciół o wielkich, oficjalnych uroczystościach nawet nie wspominając. Technika czyni cuda i fajnie. Tyle, że dawniej pieczołowicie wywoływane fotografie trafiały do albumów lub oprawione lądowały na ścianach jako swoiste świadectwo przemijania, a jednocześnie cenna, klimatyczna pamiątka. A dzisiaj! Zdjęcia robili wszyscy, tyle, że fotografii nie ma jak na lekarstwo. Niestety… To zjawisko sprawiło jednak, że albumy na zdjęcia komunijne stały się na powrót cenione jako pamiątki komunijne. Niedrogie, niezobowiązujące, a jednak po personalizacji techniką graweru lub nadruku idealne jako pamiątka pierwszej komunii.

Album na zdjęcia komunijne

Album na zdjęcia pierwszej komunii musi jednak spełniać szereg wymogów, aby można go uznać za wyjątkowy i pełen uroku prezent na komunię. Tylko wykonany z materiałów najwyższej jakości, doskonale zaprojektowany i spersonalizowany album na zdjęcia z komunii ma szansę stać się cenioną pamiątką komunii świętej dla dziewczynki lub chłopca. Pamiętajcie, że przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość i technikę wykonania personalizacji.

Personalizowany album na zdjęcia komunijne

W naszej ofercie znajdziecie wiele albumów na zdjęcia komunijne, które właściwie różnią się jedynie personalizacją. Oprawione w biała eko – skórę idealnie komponującą się z charakterem uroczystości, pojemne, bo mieszczące 200 zdjęć byłyby zwykłymi albumami, gdyby nie personalizacja. Wykonujemy ją najnowszymi technikami graweru i nadruku. Posiadamy znakomite urządzenia i cały zespół doświadczonych grawerów. Zaufajcie nam, bo każdy nasz album komunijny na zdjęcia to istne dzieło sztuki grawerskiej i doskonały gadżet na komunijny prezent.

Album komunijny z grawerem

Chyba nie musimy was już przekonywać, że album z grawerem to jedyna pamiątka komunii świętej, która po wielu jeszcze latach wywoła uśmiech i łzę wzruszenia na twarzy dziecka i rodziców. Albumy komunijne z grawerem to od lat jeden z najpopularniejszych pomysłów na piękny, a zarazem praktyczny prezent na komunię. Jesteśmy również całkowicie przekonani, że to właśnie u nas wybierzecie odpowiedni wzór albumu na zdjęcia z grawerem, w którym umieścicie wszystkie, najpiękniejsze fotografie z tamtego niezwykłego dnia.

Loading...
Ładowanie ...