Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Albumy i ramki komunijne na prezent z dedykacją

Nowości w Albumy i ramki komunijne na prezent z dedykacją

Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię - Święta chwila
Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię chłopca - Drogowskaz wiary
Album na zdjęcia welurowy z grawerem na komunię dziewczynki - Pacierz
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem na komunię dla chłopca - Pobożność
Album na zdjęcia drewniany z nadrukiem na komunię - Błogosławieństwo
Album na zdjęcia ręcznie robiony z nadrukiem na komunię - Pamiątka

Albumy i ramki komunijne na prezent z dedykacją

Album na zdjęcia komunijne

Jesteście zaproszeni na uroczystość komunijną i wybieracie się na nią jako zwykli goście? Nie, no oczywiście, że wszyscy goście są nadzwyczajni i zawsze mile widziani, ale akurat w dniu pierwszej komunii świętej, jak wszyscy wiemy rodzice chrzestni są najważniejsi. Wy w tym roku akurat nimi nie jesteście, więc spokojnie przeglądacie oferty i szukacie pomysłu na wyjątkowe, a przy tym w rozsądnej cenie pamiątki komunijne. Przygotowaliśmy dla was bardzo bogatą ofertę i jesteśmy pewni, że na naszych półkach czeka na was pamiątka komunijna, która w pełni zaspokoi wasze gusta i spełni wszystkie oczekiwania. Jeśli szukacie skromnej, ale praktycznej i nader przydatnej pamiątki komunii świętej, to z czystym sumieniem polecamy wam jeden z najbardziej popularnych gadżetów, który znakomicie sprawdza się jako prezent na komunię. To albumy na zdjęcia komunijne, które specjalnie dla was w pełni spersonalizujemy najnowszymi technikami graweru lub nadruku. To bardzo ważne, albowiem od kilku lat wyłącznie personalizowane prezenty na komunię cieszą stale rosnącą popularnością.

Album komunijny z grawerem

Właśnie dlatego w naszej ofercie proponujemy spersonalizowane pamiątki komunijne o niezwykłym, osobistym charakterze. Znakomitym przykładem doskonałej pamiątki komunii świętejalbumy komunijne z grawerem i dedykacją waszych życzeń. Ktoś zapyta – album na zdjęcia z komunii? Po co? W dobie technologii cyfrowej, pendrivów i twardych dysków? Przeżytek! Nie do końca! Okazuje się, że w trakcie uroczystości wszyscy błyskają fleszami i smartfonami, ale gdyby nie wynajęty fotograf, niewiele z tego byłoby pożytku. Gubimy pendrivy, kasujemy dyski, tracimy karty pamięci i dane, a wraz z nimi nasze najpiękniejsze pamiątki komunii – zdjęcia z uroczystości. Tradycyjna metoda i dzisiaj sprawdza się najlepiej. Wywołane zdjęcia, ułożone chronologicznie w trwałym albumie, który postawiony na półkę będzie czekał na nas. Czasem bardzo długo, ale w końcu nasz album na zdjęcia z komunii trafi w nasze ręce i przykuje nas na do siebie na długie godziny. Pełne wzruszenia i tęsknoty za tym co było. Jeszcze ten grawer i dedykacja, wspomnienia, wspomnienia. Czy trzeba czegoś więcej, by przekonać was, że album z grawerem to wspaniała pamiątka komunijna? A my mamy w ofercie piękne i w pełni spersonalizowane albumy na zdjęcia komunijne, które czekają abyście je zmienili w wyjątkowe prezenty komunijne.

Ramki na komunię

Ramki na zdjęcia komunijne należą do tego samego segmentu pamiątek komunijnych co albumy i pendrivy. Drobne gadżety za niewygórowaną cenę, które wbrew pozorom mogą stać się pamiątką komunii świętej, która przetrwa drogie, a niejednokrotnie przereklamowane prezenty na komunię. Łatwo sobie wyobrazić pokój dziecka, w którym po uroczystości pierwszej Eucharystii powieszono na ścianie lub postawiono na półce ramki komunijne ze zdjęciami z przebiegu uroczystości. Wspaniała pamiątka komunijna, która ma jeszcze dodatkowy atut personalizacji. Ramka z grawerem to dopiero prezent komunijny zasługujący na uznanie. Po latach obdarowany obejrzy zdjęcia i przeczyta grawer twojej dedykacji. Na pewno się wzruszy...

Srebrne ramki

Nie ukrywamy, że wśród ramek na zdjęcia największą popularnością cieszą się srebrne ramki na zdjęcia komunijne. W naszej ofercie znajdziecie egzemplarze zachwycające artyzmem i precyzja wykonania, idealnie nadające się na oryginalne pamiątki komunijne. Srebrna ramka na zdjęcia, dzięki znakomitemu wykonaniu i możliwości pełnej personalizacji stała się często wybieraną pamiątką komunijną o walorach, które predestynują ją do grupy eleganckich i gustownych prezentów na komunię. Zaufajcie nam, a sami przekonacie się, że to świetny pomysł na pamiątkę komunii świętej dla dziecka.

Loading...
Ładowanie ...