Prezent dla dziecka szczotka i grzebyk z grawerem



Prezent dla dziecka szczotka i grzebyk z grawerem

Szczoteczka i grzebyk dostosowane do delikatnej skóry głowy niemowlęcia to niezbędny element kompletnej wyprawki. Podaruj wyjątkowe akcesoria kosmetyczne z grawerem, które będą wspaniałą pamiątką. W zestawie znajduje się grzebyczek oraz szczotka wykonana z delikatnego włosia. Szczotkowanie główki niemowlęcia wzmacnia włoski, stymuluje ich wzrost i poprawia ich wygląd. Grzebyk będzie niezbędny dla większego malucha i pozwoli na dokładne rozczesanie i ułożenie włosków. Grawer zostanie staranie naniesiony na oba elementy zestawu. Będzie to wspaniały prezent z okazji narodzin dziecka, łączący w sobie funkcjonalność i osobisty charakter. Zestaw otrzymasz zapakowany w eleganckie pudełko w kolorze seledynowym.

Parametry
  • wymiary szczoteczki 14 cm x 4,5 cm
  • wymiary grzebyka 9 cm x 5 cm

Grawer

Grawer możemy zamieścić na szczotce (25 znaków) oraz na grzebyku (50 znaków). Grawer wykonujemy diamentem, techniką wyrycia napisu w metalu.

Personalizacja

Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego poniżej. Wprowadź tylko tekst, który ma zostać umieszczony na prezencie, a my zajmiemy się resztą.

Trwa ładowanie...