Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Beczka na alkohol

Nowości w Beczka na alkohol

Beczka dębowa (5 litrów) z grawerem na ślub - Zakochana para
Beczka dębowa na alkohol (10 l) z grawerem na 50 rocznicę - Razem lepiej
Dębowa beczka na alkohol (5 litrów) z grawerem na 50 urodziny - Najlepszego
Dębowa beczka na alkohol z rączką (5 l) z grawerem na rocznicę - Szczęśliwi
Dębowa beczka na alkohol z rączką (5 litrów) z grawerem na ślub - Weselna
Beczka na alkohol z grawerem na 70 urodziny - Najlepsze życzenia

Beczka na alkohol

Beczka z grawerem na prezent

Sięgając daleko w przeszłość, dochodzimy do momentu, w którym każda wyprawiona uczta była pełna dębowych beczek na alkohol. Zastanów się jak wielką radość mogłaby przynieść beczka piwa na prezent Twojemu koledze. Wiemy, że czasem wystarczy prosta i klasyczna rzecz, by uszczęśliwić osobę, którą się bardzo lubi. Prezent dla szwagra może być oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wystarczy, że skorzystasz z możliwości pełnej personalizacji, a my wygrawerujemy Twój dowolny tekst bezpośrednio na beczce. Wybierz treść życzeń, dedykacji lub podaj nam cytat albo dane osobowe, a my sprawimy, że Twój podarunek na urodziny lub inną okazję nie będzie miał sobie równych. Beczka na wino to prezent, który sprawi mnóstwo radości wszystkim zebranym gościom, a w szczególności tym, którzy uwielbiają się śmiać i bawić do białego rana. W ciągu roku zdarzają się okazje, które trzeba wyjątkowo uczcić. Wybierz prezent, przy którym każda wspólnie spędzona chwila zapadnie w pamięci do końca życia. Grawerowanie bezpośrednio na produkcie oczaruje każdego miłośnika mocniejszych trunków. Produkt wykonano według staropolskiej sztuki bednarskiej, odzwierciedlając każdy szczegół i proces tworzenia. Dzięki staranności producentów, beczka na alkohol cieszy się dużym powodzeniem i wywołała entuzjazm u niejednego solenizanta. 

Beczki na alkohol

Piwnica lub stare, zamkowe lochy zastawione beczkami przedniego trunku zadziałają chyba na wyobraźnię każdego, a na pewno, na wyobraźnię każdego faceta. Szpaler majestatycznych, wiekowych beczek, w których leżakują hektolitry najlepszych wina lub whisky… Czy może być piękniejszy widok? Zapewne może, ale i tak warto się rozmarzyć.. i udać w małą, sentymentalną podróż do przeszłości. Uczty i bale, stoły uginające się pod ciężarem półmisków i rzędy beczek dębowych na alkohol wypełnionych najlepszymi rocznikami. Żyć nie umierać, a kto mówi, że nasi przodkowie nie umieli balować, to kiep i tyle. Przecież każdy wie jaką frajdę sprawi naszemu przyjacielowi i całej ekipie jego znajomych beczka z piwem na prezent. Wiemy, że czasem wystarczy prosta i klasyczna rzecz, by uszczęśliwić osobę, którą się bardzo lubi. Jeśli chodzi o powrót beczek drewnianych na listy prezentowych przebojów, to w pełni popieramy powrót do takiej klasyki. Beczka drewniana łatwo może stać się oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju upominkiem, wystarczy, że skorzystasz z możliwości pełnej personalizacji, a my wygrawerujemy. twój dowolny tekst bezpośrednio na beczce. Wybierz treść życzeń, dedykacji lub podaj nam cytat albo dane osobowe, a my sprawimy, że twój podarunek na urodziny lub inną okazję nie będzie miał sobie równych. Beczka z grawerem to prezent, który sprawi mnóstwo radości wszystkim zebranym gościom, a w szczególności tym, którzy uwielbiają się śmiać i bawić do białego rana. Ta radość będzie wprost proporcjonalna do pojemności i zawartości beczułki. W ciągu roku zdarza się wiele okazji, które trzeba wyjątkowo uczcić. Wybierz więc prezenty, przy których każda wspólnie spędzona chwila zapadnie w pamięci do końca życia. Grawer bezpośrednio na produkcie oczaruje każdego miłośnika mocniejszych trunków. My jesteśmy mistrzami sztuki grawerskiej, a oferowane przez nas beczki wykonano według tradycyjnej, staropolskiej sztuki bednarskiej, z dbałością o każdy istotny detal. Dzięki staranności producentów, beczka na alkohol jako prezent cieszy się zasłużona renomą i z całą pewnością spotka się entuzjastycznym przyjęciem u każdego solenizanta.

Beczka na wino

Beczka i wino to dwa ściśle powiązane ze sobą słowa. Tak naprawdę chodzi o beczki dębowe, albowiem to właśnie drewno dębu wywiera na wino wpływ pod różnymi względami. Po pierwsze, gdy dębina jest nowa lub krótko używana, oddaje winu swój smak, kolor i taniny, a po drugie ma właściwości fizyczne, dzięki którym umożliwia winu kontakt z powietrzem w stopniu, w którym nie są w stanie zapewnić mu go inne materiały. Mówiąc krótko, w dużej mierze decyduje o smaku i aromacie wina. Pewnie dlatego beczka dębowa zrobiła oszałamiająca karierę jako prezent dedykowany koneserom wina i wszystkich alkoholi, które uwielbiają leżakowanie w dębowym antałku. Jeśli takiego prezentu szukasz to mamy dla ciebie znakomite propozycje, w których beczka dębowa z grawerem odgrywa główną rolę. Mamy dla ciebie beczkę dębową wyposażoną w szpunt, mosiężny kranik i podstawę. Oferujemy beczki dębowe na prezent w różnych rozmiarach. Każdą, specjalnie dla ciebie spersonalizujemy i zgodnie z twoimi życzeniami naniesiemy grawer dedykacji, który sprawi, że nabiorą one pełnego humoru wdzięku i uroku, który posiadają wyłącznie w pełni spersonalizowane prezenty.

Beczka na bimber

Oferowane przez nas beczki na prezent znakomicie nadają się dla producentów domowych trunków na własne oczywiście potrzeby. Beczka na bimber z grawerem to sprawdzona propozycja prezentu na urodziny, imieniny i wesele. Jesteśmy pewni, że takim prezentem zaskoczysz gospodarza i sprawisz mu nie lada niespodziankę, a beczka jeszcze nie raz będzie świadkiem długich, nocnych Polaków rozmów, pełnych ognia dysput i filozoficznych rozważań. To chyba najpiękniejsze i najcenniejsze w tym wyjątkowym prezencie…Polecamy się i gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby z wybranej przez ciebie beczułki stworzyć taki właśnie idealny i niezapomniany prezent.

Loading...
Ładowanie ...