Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Biblia na Komunię z dedykacją na prezent

Nowości w Biblia na Komunię z dedykacją na prezent

Biblia dla dzieci w etui na komunię dziewczynki - Wielbię Ciebie Panie
Biblia dla dzieci w etui na komunię dla chłopca - W Hostii ukryty
Biblia dla dzieci w etui na komunię dla chłopca - Przyjdź Panie Jezu
Biblia dla dzieci w drewnianym etui na komunię dziewczynki - Białe Lilie
Biblia dla dzieci na Komunię Świętą dla dziewczynki - Wielbię Ciebie Panie
Biblia dla dzieci na I Komunię Świętą dla chłopca - W Hostii ukryty

Biblia na Komunię z dedykacją na prezent

Chrześcijańska Biblia jest zbiorem ksiąg Starego i Nowego Testamentu, uznanych za napisane pod boskim natchnieniem. W Starym Testamencie opisuje historię i dziedzictwo narodu izraelskiego, natomiast Nowy Testament opisuje zdarzenia związane z życiem i działalnością Jezusa Chrystusa. Jest ona dla chrześcijan podstawowym źródłem wiedzy o Bogu, Jego synu i dokonanych cudach. Jest również zbiorem wskazówek dla ludzi, co należy zrobić, by być szczęśliwym i dobrym człowiekiem na ziemi, być w łasce Boga i dostać się do Królestwa Niebieskiego. Jest ona niezwykle ważna i cenną księgą dla chrześcijan oraz odgrywa wielką rolę w ich życiu religijnym. Dlatego też Biblia na prezent komunijny jest wybierana dość często, zarówno podczas uroczystości związanych z religią, jak i nie związanych. Biblia szczególnie często kupowana jako pamiątka na I Komunię Świętą. Podczas tej uroczystości dzieci po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, wpuszczają do swojego serca Jezusa i oficjalnie stają się członkami wielkiej, chrześcijańskiej rodziny. Dlatego to właśnie wtedy prawie każde dziecko dostaje swoją pierwszą Biblię. Staje się ona dla niego pewnego rodzaju przewodnikiem podczas jego dorastania. Tego dnia najczęściej wybierana jest Biblia w białej oprawie, wpasowująca się w charakter uroczystości komunijnej.

Biblia na prezent komunijny

Pięknym dodatkiem jest do niej zawsze szkatułka, znajdująca się w zestawie z niektórymi wydaniami. Biblia z grawerem dedykacji na komunię na szkatułce jest zawsze mile widziana przez rodziców i dziecko ponieważ jest piękną i niepowtarzalną pamiątką, a dodawana w zestawie szkatułka staje się świetną ozdobą każdego pokoju, między innymi ze względu na precyzyjne i dokładne jej wykonanie, a także jej trwałość. W naszej ofercie znajduje się Biblia dla dzieci, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Znajduje się w niej zbiór historii zarówno z Nowego, jak i Starego Testamentu. Zawiera bardzo przejrzysty i zrozumiały dla dziecka tekst oraz wiele kolorowych ilustracji. Mamy także do zaoferowania Biblie z wybranymi opowiadaniami, które będą łatwe do zrozumienia dla dziecka. Biblia jako pomysł na prezent komunijny jest też często wybierana dla osób podchodzących do bierzmowania oraz dla dorosłych. Z tego też powodu w naszej ofercie można znaleźć również elegancie wydania Biblii. Jeśli chodzi o dodawanie dedykacji, proponujemy wygrawerowanie swojego własnego tekstu na tabliczce dołączanej do Biblii. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu i wysokiej jakości maszynom do grawerowania, możemy zagwarantować świetną jakość wykonanej dedykacji. Grawerowanie jest najczęściej wykonywane niezawodną metodą laserową i wykonywany na laminowanej tabliczce, przymocowanej do okładki Biblii.

Biblia dla dzieci w obrazkach na komunię

Personalizowana Biblia jest zawsze doceniana i ciepło przyjmowana zwłaszcza w rodzinnych kręgach. Może znajdować się tam dowolnie wybrany przez Ciebie tekst. Jeśli jednak nie masz pomysłu na to, co ma znajdować się w tym miejscu, a bardzo zależy Ci na tym, aby dodać swojemu prezentowi wyjątkowości, możesz zajrzeć do zakładki Pomoc w której znajdują się propozycje na przykładowe życzenia.

Loading...
Ładowanie ...