Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Biblie i Pisma Święte na Komunię na prezent z dedykacją

Nowości w Biblie i Pisma Święte na Komunię na prezent z dedykacją

Biblia dla dzieci w etui na komunię dziewczynki - Wielbię Ciebie Panie
Biblia dla dzieci w etui na komunię dla chłopca - W Hostii ukryty
Biblia dla dzieci w etui na komunię dla chłopca - Przyjdź Panie Jezu
Biblia dla dzieci w drewnianym etui na komunię dziewczynki - Białe Lilie
Biblia dla dzieci na Komunię Świętą dla dziewczynki - Wielbię Ciebie Panie
Biblia dla dzieci na I Komunię Świętą dla chłopca - W Hostii ukryty

Biblie i Pisma Święte na Komunię na prezent z dedykacją

Biblia na komunię

Kiedy dostajemy zaproszenie na uroczystość pierwszej Eucharystii zaczynają wracać do nas wspomnienia. Pięknie przybrany kościół, odświętnie ubrani rodzice, pełni powagi znajomi i bliscy, podniosła atmosfera. Czekaliśmy na poznanie niezwykłej, mistycznej tajemnicy, która odmieni całe nasze życie. To było tak niedawno, a jednocześnie wieki temu. Ten dzień jednak nie zatarł się w naszej pamięci, był ważny, wyjątkowo ważny, najważniejszy. No i oczywiście prezenty na komunię! Nie czarujmy się, wtedy też były i czekaliśmy na nie równie niecierpliwie co dzieci dzisiaj. Tylko czy pamiętacie jaka była wtedy wasza najpiękniejsza pamiątka komunijna? Zegarek? Rower? A może już komputer? Zmieniają się czasy, komunijne mody, technologiczne możliwości. Nie ważne, prawdziwa pamiątka pierwszej komunii to ta, która jest z nami do dzisiaj lub przynajmniej przetrwała w naszej pamięci. My już wiemy, że rzeczy materialne, nawet te najdroższe, to tak naprawdę bardzo ulotne pamiątki komunijne, a bezcennymi okażą się często niedoceniane w tym momencie upominki. Taką właśnie bezcenną po latach pamiątką komunii świętej okazuje się biblia z dedykacją na komunię. Czy to powinno dziwić?! Przecież zgodnie z twierdzeniami, które znajdujemy na stronach Biblii, jest ona szczególnym poselstwem Boga do ludzkości. Setki milionów ludzi oparły swoje życie na jej treści, a miliony poniosło za to śmierć męczeńska. Czy może być lepsza rekomendacja pamiątki na komunię? Nie wahajcie się! Biblia komunijna to prezent, który nawet po latach nie straci nic ze swojego blasku, a wręcz przeciwnie. Po personalizacji nabierze jeszcze dodatkowej mistycznej mocy, która całe życie będzie towarzyszyć obdarowanemu dziecku. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę biblii na komunię, które specjalnie dla was spersonalizujemy perfekcyjnym grawerem lub nadrukiem, a następnie zapakujemy zgodnie z waszymi życzeniami.

Biblia na komunię z grawerem

Nie ulega wątpliwości, że biblia dla dzieci na komunię to jeden z najpiękniejszych prezentów na tę okazję. Oczywiście zdajecie sobie sprawę, że zgodnie z dzisiejszymi wymogami musi to być spersonalizowana biblia z grawerem na komunię. Przejrzyjcie nasza ofertę, a znajdziecie wspaniałe egzemplarze, które po pełnej personalizacji umieszczamy w eleganckich kasetach z dodatkową tabliczka z grawerem waszej dedykacji. Taka biblia na prezent komunijny to naprawdę świetny pomysł i rewelacyjna pamiątka pierwszej komunii świętej. Uwierzcie, że po latach, kiedy po wielu pamiątkach komunijnych zaginie najmniejszy nawet ślad, biblia na komunię z grawerem będzie nadal tam, gdzie jej miejsce...przy obdarowanym dziecku. Co prawda zdążyło się już ono zmienić w kobietę lub mężczyznę, co nie znaczy, że nie skorzysta już z pomocy jaką może dać nam ta wspaniała pamiątka pierwszej komunii.

Pismo święte prezent na komunię

Wielu z was zadaje sobie pytanie Biblia czy Pismo Święte? Czy jest jakaś różnica. Ano jest i właściwie jako chrześcijanie powinniśmy posługiwać się terminem pismo święte. Niemniej jest to temat do ciekawej dysputy teologicznej, a na co dzień mówimy i myślimy w prosty sposób, a biblia i pismo święte kojarzymy jako tę samą, świętą księgę naszej wiary. Pismo Święte na komunię napisane pod natchnieniem Ducha Świętego to przecież nasza najcenniejsza pamiątka komunijna. Zaufajcie nam i wybierzcie pismo święte na komunię jako klasyczna, ponadczasowa pamiątka komunii świętej od chrzestnej lub chrzestnego.

Pismo święte z grawerem na komunię

To idealna pamiątka komunii świętej! Jeśli już zdecydujecie, że wybieracie pismo święte prezent na komunię z grawerem to postarajcie się i bardzo uważnie i starannie dobierzcie dedykację do pisma świętego na komunię. Dzięki temu może to być znakomita pamiątka komunijna dla chłopca albo dla dziewczynki. To piękne, że po latach licytowania się drogimi prezentami, do łask wróciły te, które rzeczywiście najlepiej sprawdzają się jako pamiątki komunijne mające wpływ na całe życie obdarowanego nią dziecka. Dlatego nie wahajcie się i wybierzcie pismo święte z grawerem na komunię, a my zamienimy je w idealną, spersonalizowaną pamiątkę pierwszej komunii.  

Loading...
Ładowanie ...