10 pomysłów na prezent na dzień babci i dziadka do 50 zł

Cały rok naszpikowany jest rozmaitymi okazjami, niektóre z nich są bardziej znamienite niż inne… Styczeń! 21 stycznia mamy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka.  Są to wyjątkowe osoby w życiu większości z nas, bez dwóch zdań zasługują na gwiazdkę z nieba… a w tych dniach na dodatkowo coś ekstra na prezent. Niebanalny podarunek wcale nie musi być morderczy dla portfela i dziś to udowodnimy! Zobaczcie naszych 10 sprawdzonych pomysłów na prezent na dzień babci i dziadka – takich, które nie przekraczają 50 zł!

Etui na okulary na prezent dla dziadków

Babcia ma na wszystko oko… dziadek też. Okulary na nosie to nieodłączny atrybut wielu seniorów( no, nie tylko). Co za tym idzie, etui na okulary bardzo się przydaje. To nie musi być jednak zwykły, nudny przedmiot… może to być etui na okulary z personalizacją. Od razu wiadomo do kogo należy. Koszt takiego etui, w zależności od rodzaju to 39-49 zł

etui na prezent dla dziadka
Etui na okulary z grawerem dedykacji dla dziadka.
czarne etui na okulary z nadrukiem dla babci
Etui na okulary z nadrukiem dla babci z pewnością będzie mile widzianym podarunkiem

Poduszka z nadrukiem na Dzień Babci i Dziadka

Urokliwa poduszka z napisem to zawsze dobry upominek. Szczególnie jeżeli ma naszpikowany symboliką kształt serca. Do tego imiona i płynąca z serca dedykacja i już! Koszt takiej poduszki na dzień babci i dziadka to 39 -49 zł.

poduszka z nadrukiem na dzien babci i dziadka
Taka poduszka to miły prezent na dzień babci i dziadka

Fartuszek kuchenny z nadrukiem

Jak powszechnie wiadomo, od babci głodnym się nie wychodzi.. a wręcz przeciwnie. Wytacza się będąc całkiem sytym 😉 Gdy babcia jest mistrzynią kuchni, można podarować jej fartuszek kuchenny z napisem. Cena za fartuch dla babci i dziadka to ok 49 zł

fartuch z personalizacją na dzien babci
Zabawny fartuszek z imieniem to świetny pomysł na prezent dla babci. W ofercie znajdziecie również fartuszki dla dziadka!

Kubek z nadrukiem dla babci i dziadka

Kubek to uniwersalny pomysł na prezent który przyda się zawsze, wszak ich nigdy za wiele. Świetny pomysł i wyrazista grafika sprawi, że kubki dla babci i dziadka świetnie sprawdzą się jako prezenty dla dziadków. Cena kubka z personalizacją waha się w granicach 39 – 49 zł

kubek z nadrukiem dla babci
Idealny kubek dla babci superbohaterki
kubek z nadrukiem dla dziadka
To na pewno będzie nowy, ulubiony kubek Twojego dziadka

Termofor w sweterku z napisem

Brrrr, zimno! Trzeba się rozgrzać. Poniżej prezentowany termofor personalizowany rozgrzeje nie tylko ciało, ale dzięki zamieszczonej dedykacji rozgrzeje również serce 🙂 Taki termofor kupicie za 49 zł.

termofor z nadrukiem
Urokliwy termofor to idealny prezent dla babci lub dziadka!

Personalizowana zakładka do książki

To właśnie Twoja babcia lub dziadek ciągną poziom czytelnictwa w górę? Wspaniale! W takim razie takie drewniane zakładki do książek z grawerem będą trafione w punkt. Co więcej jest to propozycja niedroga – koszt takiego cudeńka to ok 29 zł.

zakladka drewniana z grawerem
Zakładka to praktyczny gadżet dla zapalonego czytelnika

Statuetka z nadrukiem życzeń jako pamiątka

Statuetka z nadrukiem będzie miłą pamiątką dla dziadków, którzy z pewnością zechcą eksponować ją w widocznym miejscu. Ponadto wyraziste kolory i wymowny kształt serca cieszą oko. Statuetka kosztuje ok 49 zł

statuetka z pleksy
Statuetka z nadrukiem zrobi wrażenie

Praktyczny prezent dla babci i dziadka – ręcznik z haftem

Wolicie jednak coś bardziej praktycznego? Ręcznik z haftem dla babci i dziadka, dzięki personalizacji awansuje z przedmiotu codziennego użytku na fajny prezent dla babci lub dziadka. Co więcej, haft imienia sprawi, że nie będzie już pomyłek do kogo należy ręcznik.

ręcznik z haftem
Ręcznik z haftem imienia to praktyczny prezent

Planer lub kalendarz z grawerem

Planery i kalendarze są niezbędne – pomagają nam zorganizować czas, nie zapominać o ważnych spotkaniach.. dlatego jeżeli zależy wam na praktycznym podarunku weźcie pod uwagę kalendarz z grawerem. Ceny personalizowanych kalendarzy wahają się w granicach 39-49 zł.

kalendarz z grawerem na dzien babci
Kalendarz dla babci z grawerem będzie towarzyszyć jej cały rok

Zabawna, drewniana tabliczka ze słodkościami

Poszukujecie czegoś pomysłowego? Koniecznie sprawdźcie tabliczkę której napisy będą tworzyły całość z nazwami zamocowanych na niej batoników! Koszt zakupu tabliczki to 39 zł (słodycze musicie zorganizować we własnym zakresie)

tabliczka serce
Taka słodka tabliczka to zabawny pomysł na prezent dla dziadków

I jak podobają Wam się nasze pomysły? Coś spodobało się Wam szczególnie? Mamy nadzieję, że dzięki tej liście wybór prezentu na dzień babci i dziadka będzie prostszy.