Dzień Koszuli -11 stycznia

Czy wiedzieliście, że 11 stycznia obchodzimy… dzień koszuli? Jest to też dobry dzień aby wziąć pod uwagę nieodzowny element uzupełniający elegancki, koszulowy look – spinki do mankietów!

Koszula z długim rękawem to już nie moda, to obowiązek każdego mężczyzny chcącego elegancko wyglądać. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój mężczyzna nie tylko wyglądał odpowiednio do okazji, ale także mógł pochwalić się ciekawymi elementami swojego ubioru, warto na prezent podarować mu ciekawe spinki do koszuli. Jedną z okazji do wręczenia gustownych spinek może być właśnie dzień koszuli.

Srebrne spinki  do mankietów z grawerem imienia na Dzień Koszuli i nie tylko

Uosobieniem elegancji i klasy będą spinki do mankietów ze srebra – na każdej z nich wygrawerujemy imię ich właściciela. Gadżety te zamkniemy w eleganckiej szkatułce z prawdziwego drewna, wewnątrz której zamieścimy tabliczkę z grawerem bardziej rozbudowanej dedykacji. Możesz być pewna, że obdarowany mężczyzna poczuje się wyjątkowo a te spinki staną się jego ulubionymi.

srebrne spinki do mankietów

 

 

Spinki do mankietów I Love My Wife

Prezent dla męża, którego miłość do żony nie sposób zmierzyć – spinki do mankietów I LOVE MY WIFE. Idealnie nadają się także jako ślubne spinki do koszuli pana młodego. Niosą ze sobą jasne przesłanie, przemycone w nieoczywisty sposób. Ten oryginalny komplet spinek charakteryzuje się solidnym wykonaniem, co bezpośrednio przekłada się na ich elegancki wygląd. Grawerunek wewnątrz pudełeczka sprawi, że podarunek zyska unikalny charakter.

spinki do mankietów na dzień koszuli

Drewniane spinki do mankietów

Bardzo oryginalnie prezentują się spinki do mankietów drewniane. Na każdej spince wygrawerujemy literę – inicjały na mankietach wyglądają bardzo szykownie. Co więcej całość zamkniemy w drewnianym pudełeczku z grawerem imienia.

personalizowane spinki do mankietów eprezenty