24 lutego – Dzień Niespodziewanego Całusa

24 lutego – Dzień Niespodziewanego Całusa

Czy wiedziałeś, że 14 lutego obchodzimy Dzień Niespodziewanego Całusa?
Jest to idealny moment na to, by zaskoczyć ukochaną pocałunkiem, w końcu tego dnia możemy całować się do woli.

Jakie korzyści daje buziak?

Badania wskazują, że 95 procent ludzkości uwielbia się całować. Buziaki nie tylko rozdajemy w usta, lecz również policzek, rękę i inne części ciała. W czasie jednego pocałunku człowiek jest w stanie stracić 10 kalorii na jedną minutę. Jest to więc mocny argument za tym, aby praktykować całowanie każdego dnia. Dodatkowymi zaletami całusów są:

  • obniżenie ciśnienia krwi
  • obniżenie cholesterolu
  • wydzielanie endorfin czyli hormonów szczęścia

Nie dziwi nas zatem to, że 24 lutego obchodzony jest Dzień Niespodziewanego Całusa. Jak wiadomo niespodzianki cieszą najbardziej, a tym bardziej te, które sprawiają mnóstwo przyjemności.

Każdy ma swój sposób całowania i każdy z nich generuje wiele korzyści. Jednym z nich jest sposób na długowieczność. Według niektórych źródeł rozdawanie buziaków potrafi wydłużyć życie o 5 lat. Teraz już wiesz ile jest argumentów za tym, aby śmiało brać udział w dniu niespodziewanego pocałunku.

Pocałuj i zaskocz prezentem!

Zestaw kubków dla pary z wesołą grafiką z pewnością okaże się rewelacyjnym prezentem na ten dzień. Każda para powinna mieć przynajmniej jeden komplet, którym będzie rozpoczynać każdy poranek. Możliwość umieszczenia dowolnych imion sprawi, że Twój prezent będzie specjalnie dedykowany dla wybranych osób. Pozwól się zaskoczyć nie tylko pocałunkiem, lecz również prezentem tego dnia:)

 

Comments are closed.