3 eleganckie długopisy Parker na podziękowanie dla promotora

3 eleganckie długopisy Parker na podziękowanie dla promotora

Poznaj firmę Parker – długopisy, pióra i zestawy piśmienne.

Jedna z najbardziej popularnych firm, która specjalizuje się w produkcji eleganckich i długotrwałych artykułów piśmiennych. Swój początek wzięła w roku 1888 w USA. Marka została stworzona przez Georga Parkera, który opatentował pióro wieczne. Każdy jego produkt zdobywał po woli bardzo dużą popularność i w XX wieku Parker stało się wiodącą marką produkującą długopisy i pióra.

Czym cechują się długopisy firmy Parker?

Długopisy Parker, jak również pióra cechuje niezwykła precyzja wykonania. O każdy element dba wykwalifikowana grupa profesjonalistów, którzy sprawdzają jakość oraz wygląd artykułów. Klasyczny charakter oraz wyjątkowy opływowy kształt sprawiły, że marka Parker weszła w kanon piękna. Materiały, które używa się do produkcji długopisów są pozyskiwane ze szlachetnych źródeł.

Top 3 popularnych długopisów Parker na prezent – indywidualna personalizacja. 

Długopis Parker Jotter stalowy GT z grawerem Twojej dedykacji.

view600 (37)

Długopis charakteryzuje unikalność wykończenia. Korpus, skuwka oraz przycisk są wykonane z gładkiej stali. Główne elementy długopisu są platerowane 23-karatowym złotem. Długopis posiada mechanizm przyciskowy, a wkład jest standardowy. Produkt, jak wszystkie artykuły Parker posiada gwarancję, w tym przypadku na dwa lata.

Długopis Parker Sonnet z grawerem Twojej dedykacji.

view600 (38)

Kolejnym przykładem wyjątkowego długopisu jest linia Parker Sonnet CT. Długopis wykonany jest z satynowej stali, całość wykończenia jest niebywale gładka. Materiał, który wykorzystano do produkcji długopisu to stal oraz nikiel. Długopis umieszczony jest w drewnianym etui, w którego wnętrzu może się znaleźć dedykacja dla wybranej osoby.

Długopis Parker Urban Muted GT z grawerem Twojej dedykacji.

view600 (39)

Złoto w połączeniu z kolorem czarnym zawsze emanuje elegancją. Długopis z tej linii został pieczołowicie wykończony 23-karatowym złotem. Drewniane etui sprawi, że całość nabierze klasycznego charakteru. Nie bez powodu Parker sprawdza się w roli najpewniejszego upominku o wyniosłym charakterze.

Personalizacja będzie niecodziennym dopełnieniem, a poprzez dedykację lub życzenia zamienisz prezent w pamiątkę na całe życie.

Comments are closed.