35 rocznica ślubu – jaki wybrać prezent dla pary?

W dzisiejszym poście będziemy mówić o 35 rocznicy ślubu. Odpowiemy sobie przede wszystkim na pytanie, czy wiele jest wśród nas par, które dotarły swoim stażem małżeńskim do tej liczby. Czy pamiętasz, gdzie poznałaś swoją pierwszą miłość? Czy potrafisz odtworzyć uczucia, które towarzyszyły Ci podczas pierwszych spotkań? Czy może skorzystałaś ze staropolskiego powiedzenia i rozkochałaś męża trafiając przez żołądek do serca? Trzydzieści pięć lat wspólnego życia jest dowodem na to, że potrafimy zbudować związek, który będzie cieszył się tyloma wspomnieniami, potrafimy stworzyć rodzinę, a przede wszystkim cieszyć się wzajemnie swoją obecnością. Zamknij oczy i odtwórz tę chwilę, kiedy pierwszy raz spotkałaś swojego męża. Pamiętasz jak był ubrany, a może kto pierwszy rozpoczął rozmowę? Zawirowania w głowie, szybsze bicie serca, motyle w brzuchu, a przede wszystkim to uczucie, które sprawia, że unosimy się nad ziemią. Zastanów się, czy wśród Twoich znajomych są pary, które cieszą się trzydziestopięcioletnim stażem? Co charakteryzuje takie związki? Zauważyłaś, jaki stosunek potrafią mieć do problemów, z którymi radzą sobie osoby w młodszym wieku? Jeśli zadałaś sobie choć jedno z tych pytań, to wiesz dlaczego 35 rocznica ślubu zasługuje na cudowną oprawę! Poniżej przedstawiamy prezenty z okazji rocznicy, które oczarują bliskie Ci osoby.

Przez żołądek do serca!

Jaki zatem prezent na rocznicę ślubu pasowałby najlepiej dla pary, która ma za sobą 35 staż? Co wybrać, aby podkreślić ich relację, tym bardziej jeśli wiesz, że to ona rozkochała go, dzięki swoim zdolnościom kulinarnym.

Grawerowana deska do krojenia na prezent z okazji rocznicy ślubu
Deska do krojenia z grawerem na prezent na rocznicę ślubu

Świetnym pomysłem będzie bambusowa deska do krojenia z grawerem indywidualnej dedykacji. To właśnie Twój prezent na rocznicę ślubu dla rodziców sprawi, że jubilaci znajdą jeszcze więcej powodów do spędzania wspólnego czasu w kuchni i na gotowaniu. Twoi rodzice będą dumni tak długiego stażu małżeńskiego, który podkreślisz dla nich unikalnym podarunkiem.

Wspólny relaks – 35 rocznica ślubu

35 rocznica ślubu filiżanki i ręczniki w koszu z haftem na prezent
Haftowane ręczniki i filiżanki z nadrukiem na prezent na rocznicę

Drugą ciekawą propozycją na prezent na 35-rocznicę ślubu jest zestaw ręczników i filiżanek z personalizacją. W jego skład wchodzą dwa ręczniki i dwie filiżanki z personalizacją. Całość została zapakowana w  koszyk wykonany z łuby drzewnej i juty, który prezentuje się elegancko i stylowo. Filiżanki umilą chwile wspólnego relaksu z aromatyczną kawą bądź herbatą. Ręczniki sprawdzą się podczas domowego spa. Taki pomysł na prezent na rocznicę ślubu bez wątpienia przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym.

Na romantyczne wieczory

Grawerowana skrzynka na wino
Skrzynka na wino z grawerem na prezent

Ostatnią propozycją interesującego pomysłu na prezent na rocznicę ślubu jest spersonalizowana skrzynka na wino z kieliszkami. W środku skrzynki znajdują się trzy przegródki odpowiednio na butelkę wina i na dwa kieliszki. Taki gadżet z pewnością fantastycznie sprawdzi się w czasie romantycznych wieczorów. Drewniana skrzynka z grawerem zabezpieczy kieliszki przed stłuczeniem oraz będzie również funkcjonalna w transportowaniu zestawu. Tego typu prezent sprawi, że 35 rocznica ślubu będzie naprawdę wyjątkowa!