Ach śpij kochanie, czyli kocyk dla niemowlaka na prezent

Małe dzieci uwielbiają spać (i nie tylko one :-)). Wspaniałym pomysłem umilenia im snu może być podarowanie im kocyka. Kocyk dla niemowlaka to podstawa. Takie milutkie przykrycie jest świetnym pomysłem na upominek, który może towarzyszyć dziecku od momentu narodzin, przez pierwsze miesiące, a nawet przez długie lata.

Można spotkać wiele uroczych kocyków. Jednak, żeby sprawić, aby ten mały fragment materiału stał się wspaniałą pamiątką, i idealnym kandydatem na prezent wystarczy zrobić na nim haft. Haft nie byle jaki z dedykacją od siebie. Taki dziecięcy haftowany kocyk to doskonały pomysł na prezent dla dziecka.  Mięciutki, praktyczny a do tego stworzone właśnie z myślą o tym wyjątkowym szkrabie.

Kocyk z imieniem dla niemowlaka

Aby kocyk z imieniem w pełni świetnie spełnił się w roli prezentu dla noworodka, oprócz barwnego haftu z imieniem dziecka, warto aby miał naszytą, przyjemną dla oka aplikację, np. urokliwego misiaczka jak na poniższym przykładzie.

kocyk z haftem dla dziecka
Taki kocyk zawsze się przyda, a ponadto będzie miłą pamiątką.

Możecie wybrać kolor nici, jakimi zostanie wykonany haft.

Kocyki jako propozycja prezentu dla noworodka na Baby Shower

Przyjęcie jakim jest Baby shower cieszy się rosnącą popularnością! Prezenty na Baby Shower zostaną szczególnie miło przyjęte, jeżeli pokusicie się o zastosowanie personalizacji. Przyszłą mamę ujmiecie tym, że postawiliście na kocyk dla noworodka z imieniem , czyli dedykowany właśnie jemu.  Kocyk dla niemowlaka można ująć w zestawie z mini wyprawką:

kocyk z haftem i czapeczka na prezent dla noworodka
Zestaw ze skarpetkami, śliniakiem i czapeczką.

Zestawy na prezent – kocyk z imieniem dla noworodka

Kocyk dla noworodka można również ująć w ciekawie się prezentujący zestaw prezentowy.  Kocyk, skarpetki, pampersy i maskotka z pewnością się przydadzą… Co jakby zapakować je w fantazyjny sposób, aby finalnie otrzymać misia na motorze z pieluszek? Taki zestaw to idealny pomysł na prezent dla noworodka. Nie dość, że rozbawi pomysłowością to jeszcze na pewno się przyda, wszak pieluchy idą jak woda, do miśka warto się przytulić. A kocyk z haftem imienia to rozgrzewająca serce pamiątka na długie lata.

zestaw z haftem dla noworodka na prezent
Wszystko co przydatne zapakowane w nietuzinkowej formie.

Komentarze są wyłączone.