Andrzejki, święto wszystkich Andrzejów – czyli co na prezent z okazji imienin

Już niedługo Andrzejki, święto wszystkich Andrzejów. Tak więc imieniny będą obchodzić panowie o tym imieniu. Tym razem przedstawiamy Wam pięć propozycji upominków imieninowych. Nasze prezenty będą idealnymi pomysłami na podarunki dla mężczyzn. Jeżeli chcecie sprawić niespodziankę w postaci oryginalnego prezentu, zajrzyjcie do nas! Z pewnością wybierzecie coś interesującego. Zapraszamy!

Trafionym prezentem na imieniny dla niego może być karafka Rocky. Jest ona wykonana z kryształowego szkła od renomowanej huty szkła Bohemia. Karafka odznacza się idealną przejrzystością, elegancją oraz unikatowym kształtem. Posiada oryginalny i co za tym idzie, modny design, przez co stanie się ona idealnym dopełnieniem każdego barku, przykuwającym wszystkie spojrzenia. Jest to upominek imieninowy wysokiej klasy, zadowoli i zachwyci swoim wyglądem i jakością, każdego mężczyznę.

Karafka - prezent z okazji imienin
Karafka – prezent z okazji imienin

Świetnym upominkiem imieninowym dla każdego mężczyzny będzie z pewnością piersiówka z emblematem orła. Zrobiona z wysokiej jakości aluminium, co wiąże się z jakością i odpornością na ewentualne uszkodzenia w razie upadku. Natomiast oprawiona jest w ekoskórę, dostępna w dwóch kolorach do wyboru: czarnym i brązowym. Produkt objęty jest roczną gwarancją. Piersiówka jest idealnym pomysłem na imieninowy prezent dla każdego pana. Gwarantujemy, że zachwyci ona wszystkich facetów, którzy ją otrzymają.

Piersiówka - prezent z okazji imienin
Piersiówka – prezent z okazji imienin

Super podarunkiem na imieniny dla faceta, będzie nóż składany ze stali damasceńskiej. Świetny produkt, o oryginalnym kształcie rękojeści. Stanie się fantastycznym prezentem dla mężczyzny, którego hobby to polowania bądź też lubiącego spędzać swój wolny czas na wędkowaniu czy zbieraniu grzybów w lesie. Niebanalny, a jednocześnie przydatny i praktyczny upominek imieninowy, który stanie się z pewnością niezastąpionym gadżetem, podczas wykonywania ulubionych zajęć.

Nóż składany ze stali damasceńskiej - prezent z okazji imienin
Nóż składany ze stali damasceńskiej – prezent z okazji imienin

Zabawnym upominkiem imieninowym dla mężczyzny może być komplet spinek do mankietów z napisem „I Love My Wife”. Może to być podarunek zarówno od żony jak i od przyjaciół czy rodziny, jedno jest pewne, na pewno wywoła on szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego! Zestaw wykonany jest z platerowanego na srebrno i lakierowanego mosiądzu. Spinki charakteryzują się najwyższą jakością i prezentują bardzo elegancko. Będzie to idealny prezent na imieniny dla panów z poczuciem humoru, którzy lubią dostawać  wesołe upominki . W zestawie welurowe  pudełeczko na prezent GRATIS!

Spinki do mankietów - prezent z okazji imienin
Spinki do mankietów – prezent z okazji imienin

Naszą ostatnią propozycją podarunku imieninowegobiurkowe mini piłkarzyki. Świetny zestaw, który już na imieninach solenizanta pozwoli rozegrać prawie profesjonalny mecz. Jest on wykonany z wysokogatunkowego materiału, tak wiec jest bardzo trwały. To gra przeznaczona dla dwóch graczy. Aby rozegrać mecz, piłkarzyki można postawić na biurku, stole, czy gdziekolwiek indziej, a także przenosić je z miejsca na miejsce, bo zestaw jest bardzo lekki. Proponowana gra doskonale sprawdzi się jako oryginalna forma prezentu na imieniny, dla każdego pana. Aby wszystkie wybrane przez Was produkty, stały się jeszcze bardziej atrakcyjne i niepowtarzalne, zapraszamy Was do skorzystania z opcji indywidualnego graweru. Dzięki temu obdarowana takim prezentem osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa i będzie jej bardzo miło. W ofercie mamy znacznie więcej super upominków na imieniny, toteż zapraszamy Państwa na naszą stronę grawerowane prezenty.pl

Biurkowe mini piłkarzyki - prezent z okazji imienin
Biurkowe mini piłkarzyki – prezent z okazji imienin

Jeżeli chcecie, aby wszystkie wybrane przez Was produkty, stały się jeszcze bardziej atrakcyjne i niepowtarzalne, zapraszamy Was do skorzystania z opcji indywidualnego graweru. Dzięki temu obdarowana takim prezentem osoba poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowa i będzie jej bardzo miło. W ofercie mamy znacznie więcej super upominków na imieniny, toteż zapraszamy Państwa na naszą stronę GrawerowanePrezenty.pl

Komentarze są wyłączone.