Awans w pracy – co kupić na prezent?

Ktoś z Twojego działu awansował? Wow trzeba to uczcić! Awans w pracy nie może pozostać niezauważony – to wydarzenie warto świętować, a przede wszystkim złożyć gratulacje głównemu zainteresowanemu. Warto również wręczyć tej osobie oryginalny podarunek – z pewnością będzie jej bardzo miło. Co w takim razie kupić na awans w pracy?

Prezent z okazji awansu

Gadżetów mniej, lub bardziej przydatnych które wspaniale sprawdzą się jako prezent z okazji awansu jest wiele. Mogą być to też kwiaty lub czekoladki, ale jak wiadomo są to nietrwałe produkty. Cóż, taka specyfika. Jeżeli zależy wam na tym, aby upominek był również pamiątka tego dnia, oraz zrobił na obdarowanym naprawdę duże wrażenie koniecznie postawcie na prezent z personalizacją.  Dzięki temu osoba która awansowała poczuje się wyjątkowo – wszak zadaliście sobie trud aby wręczyć podarunek stworzony właśnie dla niej i właśnie na tę okazję. Co w takim razie warto rozważyć gdy interesuje Was prezent na awans?

Certyfikat drewniany z personalizacją

Doskonałym pomysłem będzie wręczenie tej osobie certyfikatu z personalizacją. Na wysokiej klasy desce dębowej, zamocujemy połyskującą, blaszaną tabliczkę z eleganckim nadrukiem Waszej dedykacji – możecie zamieścić tam wyrazy uznania, oraz gratulację jak również szczere życzenie dalszych sukcesów oraz datę. Dopełnienie  takiego prezentu stanowić będzie wysokiej klasy długopis z grawerem, zamknięty w pasującej do dyplomu drewnianej szkatułce. Na długopisie wygrawerujemy imię i nazwisko osoby do której będzie należeć. Bardziej rozbudowaną dedykację można zamieścić wewnątrz drewnianego etui na długopis. Taki zestaw prezentowy jest niezwykle elegancki i doskonale oddaje uroczysty charakter osiągnięcia.

prezent na awans w pracy

Grawerowana skrzynka na wino jako prezent na awans w pracy

Dobrej jakości wino to znakomity pomysł aby pogratulować awansu koledze lub koleżance z zespołu.  Nie poprzestawajcie jednak na samym winie, a zadbajcie aby miało ono wyjątkową oprawę. Wspaniale w tej roli sprawdzi się skrzynka na wino z dedykacją, w zestawie z kieliszkami. Na wieku skrzynki nadrukujemy gratulacje od zgranej ekipy z pracy. Taki prezent z okazji awansu prezentuje się nieszablonowo.

skrzynka na wino awans w pracyKarafka z grawerem dla awansującej osoby

Wyśmienitym pomysłem na taką okazję jaką jest awans w pracy będzie też karafka z grawerem w zestawie z 6 szklankami. Na gładkiej tafli szkła wygrawerujemy imię osoby która jest adresatem prezentu a nawet krótką dedykację.

karafka na awans w pracy

Jak podobają się Wam wyżej wymienione propozycje? Co najbardziej przypadło Wam do gustu?