Beczka dębowa z grawerem na prezent

Cofnijmy się w czasie i wyobraźmy sobie, że żyjemy w średniowieczu. Czeka na nas koń zamiast samochodu i dużo dziczyzny na stole. Do wesołego ucztowania brakuje nam tylko pitnego miodu z beczki dębowej… Czasy się zmieniły, ale przedmiot jakim jest beczka dębowa z grawerem  wciąż trwa i oferuje się jako pomysłowy prezent na okazji wiele.

Beczka dębowa z grawerem idealna na prezent dla niego

Niecodzienny prezent dla prawdziwego mężczyzny, który szanuje tradycję to dębowa beczka na alkohol. Staropolska sztuka bednarska cechowała się wyrobem wysokiej jakości beczek. Ta jakość jak i technika są ponadczasowe Idąc w jej ślady przygotowaliśmy dla Ciebie jedną z nich,  beczek staropolskich których pojemności prezentują się w zakresie od 2 do aż 10 litrów!

beczka debowa z grawerem
Beczka dębowa z grawerem to godny uwagi prezent dla niego.

Produkt został wykonany z drewna dębowego i uszczelniony liśćmi tataraku. Obręcze galwanizowane są na kolor czarny. Z przodu beczki znajduje się mosiężny kranik, za pomocą którego będzie można nalewać trunek bezpośrednio do kieliszków. Chcąc nadać innej wartości swojemu podarunkowi, przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość wprowadzenia indywidualnego graweru z dedykacją. Zamieść tekst z imieniem adresata prezentu, jakąś sentencją czy ważną datą – decyzja co to będzie należy do Ciebie! Pamiętaj tylko, że maksymalna liczba znaków jakie możemy tam zamieścić wynosi 200.

Prezent na rocznicę – beczka dębowa grawerowana

Beczka jest wyrobem klepkowym, wykonana ręcznie według tradycyjnej metody. Posiada atest Wyrobów Rękodzieła Ludowego i Artystycznego oraz atest PZH. Już na podstawie widzicie, że macie do czynienia z ręcznie robionym przedmiotem niebanalnej jakości. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o ostatecznym wyglądzie swojego prezentu. Dębowa beczka na alkohol to wręcz wymarzony prezent dla niego, ale nie tylko! Co więcej doskonale sprawdzi się również jako prezent na rocznicę ślubu!

grawerowana beczka na rocznice
Beczka dębowa grawerowana to ciekawy prezent dla pary na rocznicę ślubu.

Wybierając tekst do umieszczenia na grawerze podaj nam imiona małżonków, datę ich ślubu. Wybierz też grafikę którą naniesiemy metodą laserową przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Wszelkie zamówienia realizujemy do 48 godzin. Następnie z dbałością o każdy szczegół zabezpieczymy ją do wysyłki, tak abyś nie musiał się obawiać, że twój pomysłowy prezent dozna uszczerbku w czasie wędrówki do Ciebie.

Oprócz oczywistej funkcjonalności, taka ręcznie robiona beczka z grawerem stanowi bardzo ciekawy element wystroju wnętrza . Nie tylko nada specyficznego klimatu, ale i z pewnością będzie przyciągać uwagę gości. I ze względu na sam przedmiot, i ze względu na grawer który świadczy o tym, że ktoś zadał sobie trud aby sprawić prezent personalizowany, jedyny w swoim rodzaju.

Co sądzicie o beczkach dębowych z grawerem? Chętnie przyjęlibyście takowy prezent?