Biżuteria dla żony na urodziny – personalizacja

Biżuteria dla żony na urodziny – personalizacja

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać, a mąż powinien dbać o to każdego dnia. Nie tylko komplementem, lecz również prezentem. Elegancka biżuteria sprawdzi się w tej roli rewelacyjnie.

Naszą pierwszą propozycją jest elegancki komplet biżuterii, który sprawdzi się na gale i uroczystości. Łańcuszek z zawieszką oraz kolczyki to skomponowanie białych i szafirowych cyrkonii. Zestaw umieszczony jest w eleganckim brązowym pudełeczku, w którego wnętrzu znajduje się laminowana tabliczka z Twoją dedykacją.

Tak jak kobieta jest ozdobą mężczyzny, tak biżuteria jest ozdobą kobiety.

Artystyczne wykonanie, pieczołowita precyzja oraz zgodność z trendami mody, biżuterię może cechować dosłownie wszystko. Zwracając uwagę na osobiste upodobania ukochanej kobiety, możesz z łatwością wybrać dla niej odpowiedni dodatek.

Eleganckie srebrne serduszko wysadzane cyrkoniami sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy ślubu. Tylna strona zawieszki posiada miejsce na grawer z dowolnym tekstem. Całość mieści się w welurowym pudełeczku w kolorze czerwonym. Biżuteria pasująca w sam raz na wielkie wyjście.

view600 (36)

Walentynki czy rocznica ślubu są najlepszą okazją do podarowania naszyjnika z serduszkiem . Grawerując dowolny tekst bezpośrednio na zawieszce, sprawisz, że Twój prezent nie tylko nabierze charakterystycznego wyglądu i osobistego znaczenia, ale będzie dla żony szczególną pamiątką. Twoja ukochana małżonka poczuje się doceniona i wyróżniona tak oryginalnym prezentem.

view600 (35)

 

Comments are closed.