Jaką wybrać pamiątkę na Chrzest święty dla dziewczynki?

Jaką wybrać pamiątkę na Chrzest święty dla dziewczynki?

view600

Szukasz wyjątkowego upominku z okazji chrztu świętego dla dziewczynki. Pokażemy Ci teraz wprost idealny prezent na chrzest dla dziewczynki, i nie będzie to banalny medalik na łańcuszku czy kolczyki. Prezentujemy Ci coś co zaskoczy nie tylko rodziców, ale i obdarowane dziecko. Jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych prezentów w 2016 roku pozłacana pozytywka elf z możliwością zamieszczenia graweru.

Nasz bestseller dowodzi, że coraz częściej odchodzimy od tych szablonowych prezentów na rzecz, tych bardziej kreatywnych i pomysłowych.

Prezentowana pozytywka jest pokryta 24 karatowym złotem, co nadaje jej wręcz bajecznego wyglądu, a dodatkowo przyozdobiona jest kryształami Swarovskiego co sprawia, że wygląda elegancko i efektownie. Pozytywka jest wykonana z niezwykle precyzyjną dbałością o najmniejsze nawet szczegóły, dzięki czemu doskonale odzwierciedla postać elfa. Grawerowane życzenia czy dedykację możemy zamieścić na podstawce pozytywki, co uczyni ją jedyną w swoim rodzaju. Zamieszczony grawer sprawi, że pozytywka pozostanie pamiątką na długie lata.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu pozytywka będzie ozdobą, dodatkowo przywołując miłe wspomnienia związane z dzieciństwem i uroczystością chrztu. Dzięki estetycznemu wykonaniu idealnie wpasuje się do każdego wnętrza i będzie ozdobą dziecięcego pokoiku.

Wybierając pozytywkę elfa z grawerem życzeń masz pewność, że prezent będzie nie tylko oryginalny i niepowtarzalny, ale zamieni upominek w pamiątkę na całe życie.

Comments are closed.