Co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Sprawdź!

Pamiętasz dzień Waszego ślubu jakby to było wczoraj. Wreszcie mogłaś założyć wymarzoną białą suknię. Wszystko było takie jak zaplanowaliście i aż łza się w oku kręci, gdy wracasz pamięcią do wspomnień. Wasze święto zbliża się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie wiesz co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Nie czekaj z wyborem na ostatnią chwilę! Znajdź idealny prezent na rocznicę ślubu dla męża już dziś. Mamy dla Ciebie kilka najciekawszych propozycji. Postaraj się wybrać prezent dla niego idealnie dopasowany do Twojego męża. Weź pod uwagę jego zainteresowania i cechy charakteru. Zastanów się, czy jest zwolennikiem praktycznych, czy raczej ozdobnych prezentów. To bardzo ważne. Pamiętaj, że dzięki możliwości personalizacji sprezentujesz mu nietuzinkowy prezent na rocznicę ślubu, którym będzie zachwycony.

Kompas w szkatułce na prezent dla męża

Twój małżonek kocha podróże? W dodatku najbardziej cieszą go eleganckie gustowne prezenty, obok których żadna odwiedzająca Was osoba nie przejdzie obojętnie? Jeśli tak, nie musisz już zachodzić w głowę, co kupić mężowi na rocznicę ślubu! W ofercie naszego sklepu znajdziesz mosiężny kompas w szkatułce z personalizacją. Ten nietuzinkowy prezent dla męża zachwyci nie tylko żeglarza, czy podróżnika. Indywidualnego charakteru upominkowi doda stworzona przez nas dedykacja. Umieścimy ją na laminowanej złotej blaszce wewnątrz drewnianego pudełka. To znakomity pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu dla męża.

co kupić mężowi na rocznicę ślubu grawerowany kompas w pudełku
Kompas w szkatułce z grawerem na prezent dla męża

Co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Oczywiście zestaw!

Jeżeli chcesz, aby Twój pomysł na prezent na rocznicę ślubu zawsze był przy nim to idealnym rozwiązaniem jest praktyczny męski skórzany portfel. Liczne przegródki i zakładki sprawią, że pomieści wszystkie niezbędne drobiazgi. Dodatkowo wyróżniliśmy w portfelu specjalne miejsce na zdjęcie ukochanej osoby. Taki zestaw w drewnianej skrzynce z grawerem dostępny u nas oprócz portfela posiada także pendrive w oryginalnej bambusowej oprawie. Taka niespodzianka dla męża z pewnością posłuży mu bardzo długo, a grawer na pudełku uczyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

grawerowany zestaw w skrzynce skórzany portfel i pendrive na prezent na rocznicę ślubu
Portfel męski i pendrive z grawerem na upominek dla męża

Klasyka na rocznicę dla męża

Ciągle zastanawiasz się jaki prezent na rocznice ślubu dla męża wybrać? Czasem okazuje się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Większość mężczyzn woli dostawać upominki, które przydadzą im się na co dzień. Wspaniałym pomysłem na prezent na 1 rocznicę ślubu dla męża będzie nasz ręcznik z haftem w zestawie z kubkiem. Niepowtarzalna dedykacja uczyni ten prezent dla męża naprawdę wyjątkowym. Tobie pozostaje już tylko wręczyć upominek!

co kupić mężowi na rocznicę ślubu zestaw prezentowy w skrzynce z personalizacją
Kubek i ręcznik z dedykacją na prezent dla męża

Co mężowi na rocznicę ślubu?

Kolejną naszą propozycją na oryginalny prezent na rocznicę ślubu dla męża jest niebanalna plazmowa zapalniczka z grawerem. Zaskocz ukochanego ekskluzywnym upominkiem. Bez wątpienia zachwyci się dedykacją nie tylko na pudełku, ale i na zapalniczce. Wymyśl indywidualny podpis i umieść go na prezencie wraz z Waszą datą. Gwarantujemy, że takiego podarunku nie zapomni nigdy! Zapalniczka w szczególności jest przez nas polecana na prezent na 10 rocznicę ślubu dla męża.

pomysł na prezent dla męża na rocznicę ślubu grawerowana zapalniczka w pudełku z dedykacją
Prezent na rocznicę ślubu zapalniczka z grawerem

Wyjątkowa rocznica ślubu

Nadal zastanawiasz się co kupić mężowi na rocznicę ślubu? Koniecznie odwiedź nasz sklep, a gwarantujemy Ci, że z pewnością wybierzesz ten jedyny w swoim rodzaju podarunek!