Co na prezent dla nauczyciela? Trzy udane pomysły

Poznaj trzy pomysły na udany prezent dla nauczyciela, który stanie się wspaniałą pamiątką do końca życia. Zachowaj elegancki styl oraz oryginalność. Niech Twój nauczyciel wie, że wybierałeś prezent specjalnie dla niego i z myślą, by czuł się wyjątkowy. A ty nie musisz się martwić i myśleć co na prezent dla nauczyciela wybrać, by zakończyć odpowiednio rok szkolny.

Podziękuj za cierpliwość i troskę wybierając spersonalizowany dyplom z długopisem.

Czym wyróżnia ten zestaw od innych? Przede wszystkim całość utrzymana jest w identycznej kolorystyce, którą cechuje klasyka i elegancja. Komplet składa się z drewnianego dyplomu oraz długopisu Parker w drewnianej szkatułce. Personalizacja zostanie wykonana w formie graweru bezpośrednio na produktach. Nauczyciel poczuje się w pełni wyróżniony otrzymując dedykowany prezent. Jakie dodatkowe cechy wyróżniają zestaw?

  • długopis pokryty jest 23 karatowym złotem
  • uchwyt długopisu wykonany ze szczotkowanej stali
  • reszta utrzymana w czarnym kolorze
  • dyplom jest w kolorze złota
  • treść życzeń całkowicie dowolna

Filiżanka z nadrukiem imienia doda energii każdemu wychowawcy.

Czym wyróżnia się na pierwszy rzut oka ta filiżanka? Tak samo jak inne posiada spodek, łyżeczkę i jest w białym kolorze. Jednak może być dedykowana specjalnie dla nauczyciela, którego wybierzesz. Twoja klasa nie ma lepszego nauczyciela niż, ten który wkładał swój czas i zaangażowanie na przestrzeni tylu lat. Co możesz zrobić, by Twoja filiżanka była wykonana specjalnie dla wybranego nauczyciela? Skorzystaj z edytora personalizacji, wpisz dowolne imię oraz klasę i zamów.

Co na prezent dla nauczyciela? Statuetka ze szkła w ramach podziękowania.

Statuetki są wybierane dla osób, które specjalnie sobie zasłużyły. Twój wychowawca zasłużył sobie szczególnie. Szkoła jest drugim miejscem, które wychowuje społeczeństwo. To właśnie tam spotykamy się na sporą ilość czasu w ciągu dnia i poznajemy świat. Opiekunem, który przeprowadza nas przez mury szkoły jest nauczyciel wychowawca. To on poświęca swój czas, to on wkłada swoje serce oraz cierpliwość w codzienną pracę. Czym statuetka wyróżnia się na tle pozostałych?

  • wykonana jest ze szkła
  • umieszczona w eleganckim etui
  • możliwość umieszczenia graweru z dowolną dedykacją

Zakończenie roku szkolnego jest jednym z najbardziej wesołych momentów w życiu każdej osoby. Tak samo nauczyciel niech czuje się szczególnie otrzymując prezent, który będzie mu przypominał wspólnie spędzone lata z wychowankami.