Co wybrać na prezent dla babci w dniu imienin?

Twoja babcia lada dzień obchodzi imieniny, a Ty kompletnie nie wiesz co podarować jej na prezent?Jak powinien wyglądać odpowiedni podarunek, by cieszył i wzruszył, aż do łez? Jak zaskoczyć kochaną babcię, która jest już w swoim wieku i z pewnością widziała nie jedną niespodziankę w swoim życiu. Dziś przedstawimy Ci ciekawe propozycje na prezent na imieniny dla babci.

Ceramiczna filiżanka z dedykacją od wnuka

Twoja babcia uwielbia rozpoczynać dzień od filiżanki smacznej kawy? A może to właśnie herbatka dodaje jej energii na cały dzień? Jeśli nie wiesz jak ją zaskoczyć, możesz mieć pewność, że to właśnie filiżanka będzie strzałem w dziesiątkę. Osobista dedykacja od wnuka sprawi, że Twój prezent stanie się uroczym dodatkiem do porannego śniadania. Filiżanka jest bardzo zgrabna i elegancka. Bezpośrednio na jej boku umieścimy dedykację, którą wybierzesz samodzielnie.

Deska kuchenna z grawerem – prezent dla babci Królowej Kuchni

Tylko babcina kuchnia ma swój własny smak. Tylko z jej daniami przypomina Ci się dzieciństwo, beztroski czas spędzony na zabawie i smaczny deser? Tym bardziej powinieneś postawić na praktyczny prezent, który zamienił by przygotowywanie dań w czystą przyjemność. Czym wyróżnia się ta deska na tle innych?

  • drewno bambusowe – odporne na ścieranie, działanie wilgoci oraz zabrudzenia
  • wymiary – 25 cm na 35 cm
  • możliwość wygrawerowania dowolnego tekstu

Korzystając z edytora personalizacji masz pewność, że Twoja babcia otrzyma jeden z najbardziej ciekawych prezentów imieninowych w swoim życiu.

Certyfikat w drewnie z osobistą dedykacją

Masz jedną jedyną taką babcię, która zawsze jest gotowa Ci pomóc i świadczy dobrą poradą? To właśnie dzięki niej nie raz wyszedłeś z opresji i uniknąłeś problemów? Czasem potrzebujemy dobrych rad, które potrafią odmienić nasze życie na lepsze.

W tym wypadku najlepszym prezentem na imieniny dla babci będzie certyfikat w drewnie. Dedykowane słowa od serca oraz zdjęcie to sposób podarowanie kochanej babci jednego z najwspanialszych upominków, które mogła otrzymać w swoim życiu.

Imieniny babci są tylko raz w roku. Nikt nie zrobił dla Ciebie tego, co zrobiła Twoja babcia. Odwdzięcz się jej wspaniałym prezentem.