Cudownych rodziców mam! Podziękowania dla Mamy i Taty

W tym wyjątkowym dniu pełnym radości, ekscytacji i poniekąd obawy najważniejsza jest oczywiście Para Młoda, która już za chwilę złoży sobie wzajemnie wyjątkową przysięgę. Zawsze obok nich stoją rodzice, którzy cali w emocjach kibicują swoim dzieciom. To właśnie dzięki nim, nowożeńcy mogą cieszyć się tym niezwykłym dniem i dlatego w ramach podziękowań za trud włożony w wychowanie, rodzice otrzymują urocze podarunki. Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent na podziękowanie dla rodziców sprawi im radość to dziś zaprezentujemy Wam unikalne pomysły na niebanalne upominki z personalizacją.

Niezwykły prezent na podziękowanie dla rodziców

Upominek w ramach podziękowania dla rodziców powinien wyrażać Waszą wdzięczność oraz nieskończoną miłość, ale może być także praktycznym podarunkiem. Prezentujemy oryginalny zestaw filiżanek i ręczników, na których wykonamy nadruk wyjątkowej dedykacji. Spraw niebanalny upominek dla mamy i taty, a zobaczysz ich radość wyrażoną szczerym uśmiechem i wzruszeniem! Kosz prezentowy dla rodziców z personalizacją będzie dla nich miłą niespodzianką.

prezent dla rodziców na ślub filiżanki z nadrukiem i ręczniki z haftem
Zestaw prezentowy filiżanki i ręczniki z personalizacją na podziękowanie dla rodziców

Oryginalny prezent dla mamy za miłość i oddanie

Piękne szklane serce w formie statuetki ze szczerymi podziękowaniami płynącymi prosto z serca sprawdzi się idealnie, jako ponadczasowy prezent dla mamy na podziękowanie. Kształt upominku nie jest przypadkowy – przecież serce to symbol miłości! Wyraź swoją wdzięczność i podziękuj za dom pełen uczucia i ciepła, w jakim przyszło Ci dorastać. Statuetka serce ze szczerą dedykacją będzie cudowną formą podziękowania dla mamy. Dzięki Wam – dzień Waszego ślubu zostanie przez nią zapamiętany na długie lata.

prezent na podziękowanie dla mamy serce ze szkła z grawerem
Statuetka serce z personalizacją na podziękowanie dla mamy

Ponadczasowy prezent dla taty na podziękowanie

Jeśli szukacie niezwykłego pomysłu na podziękowanie dla taty w dniu Waszego ślubu to drewniany album na zdjęcia z osobistą dedykacją będzie strzałem w dziesiątkę! Na okładce można umieścić imiona nowożeńców, miejscowość oraz datę ślubu. Jeśli wkleicie do albumu swoje zdjęcia, prezent zyska niezwykły charakter i będzie przywoływał najmilsze wspomnienia. Twój tata to z pewnością wyjątkowa osoba, której chcesz szczerze podziękować za trud włożony w wychowanie, dlatego warto zastanowić się nad personalizowanym prezentem, jakim jest piękny drewniany album z grawerem.

pomysł na podziękowanie dla taty grawerowany album na zdjęcia
Drewniany album na zdjęcia z grawerem na prezent na podziękowanie dla taty

Prezenty z duszą na podziękowanie dla rodziców

“Cudownych rodziców mam – odkryli mi każdą z dróg, po której szłam…” tak wyśpiewała swoją wdzięczność Urszula Sipińska w popularnej piosence na podziękowanie dla rodziców. Dzięki oryginalnemu prezentowi i Wy możecie równie pięknie podziękować rodzicom za miłość i poświęcenie, jakie włożyli w wychowanie tak cudownych osób jakimi jesteście. Każdy z wyżej prezentowanych upominków, dzięki personalizacji i Twojej dedykacji będzie przepięknym pomysłem na podziękowanie dla mamy i taty.