Podziękowania dla gości na Komunię – pomysły

Podziękowania dla gości na Komunię to temat któremu warto bliżej się przyjrzeć, zwłaszcza, że powoli zbliża się maj. Jest to czas, w którym dzieci przystępują do I Komunii Świętej. Podziękowania to detal który może odegrać ważną rolę w trakcie przyjęcia komunijnego. Będą stanowić miłą pamiątkę, jak i sprawią, że gościom zrobi się bardzo miło. Takie podziękowania na komunię nie muszą być drogie, aby być efektowne. Zobaczcie nasze pomysły na  podziękowania dla gości komunijnych!

Podziękowania dla gości na Komunię

Urokliwy aniołek z drewna znakomicie sprawdzi się w roli komunijnego podziękowania. Znakomicie nawiązuje on do wydarzenia, do tego odznacza się pięknymi kolorami. Na aniołku zamieścimy tekst podziękowań, imię dziecka które właśnie przystąpiło do Pierwszej Komunii, jak również datę ceremonii – ku pamiątce. Jest to niewielka figurka/statuetka która z pewnością się spodoba.

aniołek na podziękowania dla gości na komunięDla wielbicieli minimalizmu tworzymy analogiczne aniołki, gdzie rezygnujemy z kolorów, a o wyrazistym charakterze podziękowania przesądza elegancki grawer. Macie więc do wyboru aniołki z nadrukiem, lub grawerem.. do tego mogą być to dziewczynki, lub chłopcy.

aniołek drewniany grawerowany na podziękowanie dla gości komunijnych

Magnesy na podziękowanie dla gości na Komunię

Gadżety takie jak magnesy, bez wątpienia są bardzo lubiane. Wszak bez dwóch zdań jest to najczęściej przywożona pamiątka z wakacji – niejedna lodówka to istna rewia magnesowej mody! Warto wziąć to pod uwagę również rozważając to jakie podziękowania dla gości na Komunię wybrać.  Bardzo efektownie prezentują się magnesy w kształcie serca. Wykonane ze sklejki drewnianej, zostaną wzbogacone o piękną grafikę. Do tego na magnesiku znajdzie się imię dziecka, oraz oczywiście data uroczystości. Wspaniale sprawdzą się one jako Pamiątki I Komunii.

magnes na podziękowanie dla gości komunijnychPodziękowania na Komunię dla Rodziców Chrzestnych

Specjalnymi gośćmi na I Komunii są rodzice chrzestni, dlatego też warto aby ich podziękowania na Komunię nieco się wyróżniały. Doskonale sprawdzą się w tej roli aniołki takiej jak poniżej. Aniołka należy wyciągnąć z tabliczki chwytając go za serduszko. Ukaże się wtedy tekst podziękowań. Jest to oryginalny pomysł na podziękowanie i jednocześnie piękna pamiątka uroczystości.

 

podziękowanie dla chrzestnych na KomunięPlanujecie podziękowania dla gości komunijnych na Waszym przyjęciu? Czy któryś wyżej pokazany prezent dla gości spodobał się Wam szczególnie?