Czas na Walentynki!

14 luty stał się dla nas symbolicznym świętem, dniem ryzykantów (ale też wariatów, nieszczęśliwie zakochanych i chorych psychicznie;). No bo nie ma chyba drugiego takiego dnia w roku, kiedy tak nagle postanawiamy wyznać komuś miłość. Ba! Robimy to nawet wobec obcych dla siebie osób. W tym szczególnym dniu rzucamy wszystko na jedną szalę i mówimy „Kocham Cię”. Mało tego – wysyłamy coraz to zmyślniejsze walentynki i prezenty, mające potwierdzić naszą miłość. A jakie prezenty działają najlepiej? Oczywiście te z grupy sentymentalno-praktycznych.

wal2

Randka 14-tego lutego

Zastanów się, jak to miło jest w dniu zakochanych pospacerować chodnikami ulic i pooglądać sklepowe wystawy pełne czerwonych serduszek i miłosnych ozdób. Nastrojowa atmosfera w kawiarniach, komedie romantyczne w kinach i mnóstwo miłosnych piosenek w radiu, składają się na jedną liryczną całość, która sprawia, że już dłużej nie skrywamy swoich uczuć. Każdy z nas przeżył w swoim życiu miłosne uniesienie i pewnie do dziś dnia mamy pamiątkę, która przypomina nam o naszej sympatii. Tak jak wtedy, kiedy idąc z ówczesną swoją miłością w witrynie sklepu ujrzałeś najlepszy prezent na świecie – poduszkę!

Poduszkę? Ale jaką?

Walentynki to moment, w którym ze starannością dbamy o wybór prezentu dla ukochanej osoby. Z pewnością zgodzisz się, że romantyczna poduszka nie ma sobie równych. Dzięki niej, każdy następny dzień po walentynkach będzie przyjemny, a osobista dedykacja, wydrukowana bezpośrednio na poduszce nabierze wyjątkowego znaczenia. Pamiętaj, że od Ciebie zależy jak wielkie zrobisz wrażenie swoim prezentem. Zadbaj o to, by Twój podarunek był sentymentalny i jednocześnie praktyczny. Walentynki to jedyny taki dzień w roku, warto więc uczcić je w nietypowy sposób, typowym prezentem. Rzuć więc okiem na nasze propozycje.

Z dwoma liskami

To poduszka serce z personalizacją o nietypowym kształcie i ciekawym nadruku: siedzące uśmiechnięte dwa liski, ponad którymi widnieją imiona zakochanych. Produkt utrzymany w ciepłych kolorach, o materiale przyjemnym w dotyku, dobrze przepuszczalnym i mało kłopotliwym w czyszczeniu – możesz ją z powodzeniem wyprać w pralce. Dajemy Ci również możliwość zamówienia poduszki w identycznym kształcie, ale z nadrukiem wybranego przez Ciebie zdjęcia.

poduszka serce z personalizacją
Poduszka serce z przykładową personalizacją

Z sercem z odcisków

To kolejna propozycja dla zakochanych. Poduszka o standardowym kształcie, ale z nietypowym sercem, składającym się z dwóch odcisków palców. Powyżej nich znajdują się imiona zakochanych, a poniżej data tegorocznych walentynek. Nadaj poduszce osobistego charakteru podając Wasze imiona. A może chcesz zmienić datę na taką, która jest dla Was szczególnie znacząca? Nie ma najmniejszego problemu. Zamów nasz mięciutki produkt i cały rok śnij walentynkowe sny!

poduszka na walentynki z nadrukiem
Walentynkowa poduszka dla zakochanych z przykładową personalizacją

Z komplementem i miłością

Udowodnij swojej Ukochanej lub Ukochanemu, że jest dla Ciebie najważniejszy na całym świecie, a nawet bardziej! Podaruj poduszkę Najlepsza dziewczyna pod słońcem lub Najlepszy chłopak pod słońcem. Wyznaj swoją miłość oryginalnie i dobitnie, niech ta poduszka zawsze przypomina osobę, która ten prezent podarowała.

poduszka na walentynki z nadrukiem
Poduszka na Walentynki dla Niej z przykładową personalizacją