Czterdziesta rocznica ślubu – jakie to gody?

Czy wiesz jak nazywa się czterdziesta rocznica ślubu? Nie wiesz co wybrać na prezent dla rodziców na tę okazję? Dzisiejszym postem chcieliśmy ci przedstawić pomysł na udaną niespodziankę. Prezent na czterdziestą rocznicę ślubu koniecznie musi być jedyny w swoim rodzaju, a taki efekt z pewnością przyniesie Ci w pełni spersonalizowany upominek.

Prezent na rubinową rocznicę ślubu

Coraz mniej par może się pochwalić czterdziestoletnim stażem. Wyjątkowa data dla Twoich rodziców przypominająca im o dniu, w którym ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską z pewnością będzie okazją do świętowania. Chciałabyś pewnie podarować im podarunek, który byłby wyjątkowy. Doskonały pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu rodziców to bez wątpienia nasze szklane serce z grawerem dedykacji. Tak skomponowana niespodzianka zawsze będzie przypominała im o łączącym ich uczuciu.

Prezent na rubinową rocznicę ślubu - czterdziesta rocznica ślubu
Prezent z okazji 40 rocznicy ślubu

Czterdziesta rocznica ślubu  – Wasze wspomnienia

Czterdziesta rocznica ślubu nazywana jest rubinową. A czy wiesz dlaczego? Rubin to kamień szlachetny o popularnej barwie krwistoczerwonej. Jest to jednocześnie bardzo rzadki minerał,  który występuje w trudno dostępnych miejscach. Rubin odznacza się szczególnym pięknem i elegancją, a przede wszystkim rzadkością występowania. Być może stąd 40 rocznica ślubu została nazwana rubinową. Zastanawiasz się co kupić na 40 rocznicę ślubu? Skórzany album z personalizacją jest gwarancją udanej niespodzianki dla jubilatów.

Pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu
Prezent na 40 rocznicę ślubu

Bezgraniczna miłość dwojga ludzi

Każde małżeństwo jest inne, lecz im dłuższy staż, tym więcej chwil, które można wspominać, tym więcej doświadczeń. Decydując się na odpowiedni prezent dla rodziców na rocznicę ślubu pomyśl co sprawiłoby im największą radość. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych pomysłów, lecz najwspanialszym będzie bez wątpienia obrazek Święta Rodzina z grawerem. Spraw, aby to właśnie Twój prezent na rocznicę ślubu symbolizował Bożą Opiekę nad kochanymi rodzicami. Oby następne lata obfitowały w Bożą Łaskę oraz zdrowie, które z wiekiem rodzicom będzie najbardziej potrzebne.

obrazek na rocznicę ślubu - czterdziesta rocznica ślubu
Srebrny obrazek święta rodzina na prezent na rocznicę ślubu