Czy wiesz, że istnieje Międzynarodowy Dzień Szczęścia?

Czy wiesz, że istnieje Międzynarodowy Dzień Szczęścia?

szczescie

Co sprawia, że odczuwasz radość? Proste pytanie, które jednak sprawia nam wiele trudności. Wcale nie tak łatwo odpowiedzieć na to czym jest szczęście. Każdego dnia spotykamy na swojej drodze różnych ludzi i bierzemy udział w różnych sytuacjach. Jak wśród problemów i zmartwień odnaleźć szczęście ?

Symboliczne znaczenie czterolistnej koniczynki.

Są ludzie, którzy wierzą w symboliczne znaczenie wielu przedmiotów, mające przynieść powodzenie i sprawić, że szczęście nie opuści. Jest jeden wyjątkowy prezent, który stanie się talizmanem szczęścia, to bransoletka z czterolistną koniczynką.
Czterolistna koniczyna wpisała się w tradycję jako roślina, które odpowiedzialna jest za powodzenia w naszym życiu. Być może dlatego, że tak bardzo rzadko występuje, a jej spotkanie prawdopodobnie graniczy z cudem. To tak jak ze szczęściem, musimy długo szukać, by w końcu go znaleźć.

Wiele osób twierdzi, że nie należy wierzyć w przesądy, mimo wszystko usilnie szukamy czterolistnej rośliny, która jest dobrym znakiem.

Magiczny listek.

Prawdopodobnie na 10000 trójlistnych koniczynek przypada tylko jedna czterolistna, to tym bardziej zmniejsza nam możliwość znalezienia tej, która ma przynieść szczęście. Zgodnie z tradycją każdy pojedynczy listek oznacza jedną rzecz. Pierwszy z nich ma dawać nadzieję, drugi wiarę, trzeci natomiast miłość, a ostatni, ten najbardziej pożądany, szczęście. Lecz pomyśl i zastanów się czy nadzieja, wiara i miłość nie jest już szczęściem?

Jak zmienić czyjeś myślenie i pozytywnie nastawić go do życia?

Ludzie każdego dnia narzekają chociaż raz dziennie na swoje życie i to co ich otacza. Wielu jest niezadowolonych ze swojej pracy. Są osoby, którym doskwiera samotność, szukają miłości i akceptacji. Wracając do domu są rozdrażnieni i przygnębieni brakiem szczęścia w swoim życiu. Prawdą jest, że każdy człowiek jest kowalem własnego losu i to od Ciebie zależy co tak na prawdę w życiu osiągniesz. Jeśli ktoś tego nie jest świadomy, swojej własnej wartości, zawierza wszystko małemu talizmanowi, który ma odmienić jego życie. Być może dla wielu to początek dobrej passy. Wpłyń na sposób myślenia bliskiej osoby i podaruj jej grawerowaną zawieszkę w kształcie czterolistnej koniczynki, która z pewnością doda pewności siebie tej osobie, która jej potrzebuje.

Comments are closed.