Drewniana skrzynka na alkohol -nosidełko na piwo na prezent

Jaki prezent wybrać dla konesera piwa lub amatora innych trunków? Wbrew pozorom sprawa nie jest taka prosta. Owszem jako prezent dla piwosza idealny może być kufel z grawerem, sęk w tym, że adresat takiego prezentu być może ma już ich pełną szafę. Co w takim wypadku? W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy Wam coś jeszcze, co zarówno się przyda, jak i wywoła uśmiech na twarzy dzięki możliwości personalizacji. Co to takiego? Drewniana skrzynka na alkohol lub np. nosidełko na piwo z grawerem bądź nadrukiem.

Grawerowane nosidło na piwo

Produkt został zrobiony z naturalnego z drewna sosnowego.  Uchwyt jest w postaci grubego plecionego sznura. Surowy wygląd precyzyjnie podkreśla jej zastosowanie. Do środka skrzynki na piwo możesz włożyć 6 butelek jego ulubionego piwa bądź też puszek. Skrzynka wyposażona jest w praktyczne przegródki zapobiegające obijaniu się butelek o siebie.

Na przedniej ściance wygrawerujemy Twoją dedykację, imię adresata tego prezentu i zabawny tekst dzięki czemu produkt sprawdzi się idealnie jako forma zabawnego upominku. Ciekawy prezent to podstawa każdej imprezy, spraw czystą przyjemność swoim bliskim i podaruj upominek, który będzie nie tylko cieszył zastosowaniem, lecz także wyglądem. 🙂

skrzynka na piwo z grawerem
Taka skrzynka na piwo, wypełniona butelkami z dobrym piwem craftowym to świetny pomysł na prezent dla piwosza.

Skrzynka na piwo jako prezent dla szwagra

Widzisz taką skrzynkę i czujesz, że może być to idealny prezent dla szwagra? Dobrze czujesz. Jeżeli masz szwagra na medal to szczególnie polecamy skrzynkę z grawerem takiej treści, wykonaną z ciemnego drewna. Aby prezent był naprawdę kompletny na bocznej ściance skrzynki zamocowany jest… mosiężny otwieracz do piwa. Od razu można zasiadać i degustować piwo z dobrego browaru.

prezent dla szwagra skrzynka na piwo

Nosidełko na piwo jako prezent na 18 urodziny

Twój znajomy wkrótce skończy 18 lat? Oznacza to, że będzie mógł pić piwo, wreszcie na legalu! 😉 W takim razie skrzynka grawerowana na piwo, z personalizacją świetnie się sprawdzi. Wybierzcie jakieś zacne piwka, zamówcie taką skrzynkę, niniejszym zafundujcie mu mega fajną wyprawkę w dorosłość. Również to nosidło wyposażone jest w otwieracz do piwa.

grawerowana skrzynka na piwo

Nie, niestety piwa nie są dołączone do zestawu. Nosidła na piwo kupujecie solo, ekwipunek organizujecie sami. Stawiajcie na zacne trunki, wszak okazja jest nie byle jaka. My zadbamy o precyzyjny grawer i rzetelną realizację zamówienia.

Co sądzicie o takich skrzynkach na alkohol?