Drewniane zegarki bambusowe z grawerem cz.1

bambus
Szukając intensywnie pomysłu na udany prezent, zatrzymaj się na chwilę nad oryginalnymi zegarkami na rękę.

Każdy miłośnik natury z wielkim entuzjazmem zareaguje na widok drewnianego zegarka. Nasza oferta skupia się wyłącznie wokół nowoczesnego wzornictwa, charakterystycznego designu, a przede wszystkim wysokiej jakości. Materiał, który wykorzystano do produkcji zegarków to bambus, dodatkiem są elementy ze stali nierdzewnej. Atutem zegarków jest mechanizm kwarcowy oraz szkło mineralne. Skórzany pasek posiada możliwość regulacji. Każdy produkt jest inny, stąd poszczególne egzemplarze zegarka mogą różnić się strukturą drewna.

Pierwszym produktem jaki chcemy dziś zaprezentować jest wspomniany zegarek bambusowy ze skórzanym paskiem. Elementem, który wyróżnia go na tle pozostałych produktów jest turkusowy kolor tarczy, a także tło w biało turkusową kratkę. Wszystko spójnie ze sobą połączone tworzy charyzmatyczną całość. Zegarek zapakowany jest w eleganckie pudełko, które stylowym wykończeniem idealnie pasuje do charakteru zegarka z drewna.

Możliwości jakie od nas otrzymujesz jest wiele, przede wszystkim personalizacja. Wybierając osobistą dedykację lub chcąc umieścić imię wybranej osoby lub datę sprawisz, że Twój prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Grawer wykonywany jest techniką laserową wewnętrznej stronie tarczy zegarka. Wczuwając się w styl eco, masz możliwość sięgnięcia po ostatni krzyk mody jakim są drewniane zegarki.