Ekskluzywny prezent na imieniny dla szefa

Szef – król w firmie, pan na włościach, wódz całego teamu. To osoba, która przewodzi pracą zespołu, nadaje kierunek rozwojowi firmy i czuwa, by zmierzała we właściwym kierunku. Często jest dla nas niczym ojciec – stara się, by stworzyć nam dobre warunki dla rozwoju zawodowego, staje w naszej obronie, wspiera radą. Oczywiście, są też wyjątki, ale one teraz nie będą zaprzątać naszych głów (po prostu zakładamy, że nielubiani przełożeni nie otrzymują żadnych podarunków). Dzisiaj podpowiemy, jaki prezent na imieniny dla szefa wybrać. Jeśli już wkrótce czeka Was ten szczególny dzień, zapraszamy do lektury tego posta.

ORYGINALNY POJEMNIK NA ALKOHOL

Dwulitrowa, jasnobrązowa dębowa beczka do serwowania alkoholi z regulowanym, mosiężnym kranikiem, wydaje się być pomysłowym prezentem na szefowe imieniny. Solidna i niezawodna, wykonana według staropolskiej sztuki bednarskiej, będzie nie tylko świetnie funkcjonować w praktyce, ale również zjawiskowo wyglądać i zdobić wnętrze salonu Waszego przełożonego. Materiał, jaki został użyty do jej stworzenia, to wysokogatunkowy biały dąb polski. Jako, że jest to tradycyjny ręczny wyrób klepkowy, uszczelniony liśćmi tataraku, nie zawiera żadnych klejów ani innych substancji chemicznych. Posiada atest PZH oraz Wyrobów Rękodzieła Ludowego i Artystycznego. Jesteśmy przekonani, że taka forma prezentu imieninowego mile zaskoczy Waszego solenizanta i zagwarantuje jego łaskawsze spojrzenie aż do końca miesiąca. Dodatkowo, dajemy Wam możliwość skorzystania z opcji personalizacji – beczka posiada umocowaną okrągłą laminowaną tabliczkę, na której możemy umieścić dowolny tekst grawera. Zaprojektuj życzenia lub dedykację dla szefa, który już niedługo poczęstuje Was swoimi wyrobami.

grawerowana beczka na alkohol
Grawerowana beczka na alkohol z przykładową personalizacją

NIEZWYKŁE SZKŁO NA SZLACHETNE TRUNKI

Poruszając się w szeroko pojętej tematyce alkoholi, docieramy do zagadnienia związanego bezpośrednio ze sposobem podawania i spożywania wysokoprocentowych trunków. Na tę okoliczność polecamy zaopatrzenie szefa w pięcioelementowy zestaw do whiskey. Składa się on z karafki o pojemności 750 ml oraz czterech szklanek, 280 ml każda. To ręcznie formowany produkt, który charakteryzuje klasyczny design i wysoka jakość wykonania. Każdy szlachetny trunek będzie w niej idealnie widoczny, dzięki maksymalnej przejrzystości szkła. Również w tym przypadku proponujemy Wam skorzystanie z pełnej personalizacji prezentu – niezwykły grawer na karafce sprawi, że będzie to niecodzienny podarunek imieninowy. Treść grawera zależy wyłącznie od Was, dlatego postarajcie się, by były to szczególne życzenia lub chwytająca za serce dedykacja.

5 elementowy zestaw do whiskey z grawerem
Pięcioelementowy zestaw do whiskey z przykładową personalizacją

ORGANIZER WSZELKIEGO NIEŁADU

Gdyby jednak okazało się, że Wasz szef nie należy do wielbicieli napojów alkoholowych, możecie sprawić mu prezent z zupełnie innej beczki :). Niezwykle praktyczny i elegancki siedmioelementowy komplet na biurko, który pomoże mu zapanować nad twórczym nieładem albo po prostu doda jego stanowisku pracy prawdziwego profesjonalizmu. To wykonany z najwyższej jakości drewna dębowego zestaw, posiadający następujące elementy: podstawkę z dwoma długopisami, podstawkę na wizytówki, etui na karteczki, przybornik, nożyk do kopert, tacę na dokumenty i podkładkę na biurko. Niewiele potrzeba, by Wasz prezent stał się jedyny i w swoim rodzaju, wystarczy odpowiednia personalizacja – grawer o dowolnej treści, który umieścimy w rogu podkładki na biurko.

7 elementowy zestaw na biurko z grawerem
Siedmioelementowy zestaw na biurko z przykładową personalizacją

Oczywiście w żadnym wypadku nie proponujemy Wam podjęcia próby przekupienia szefa, by żyło się lżej. Wybór odpowiedniego prezentu na imieniny zależy wyłącznie od Was!