Eleganckie komplety na biurko

KOMPLETY Spędzając wiele czasu w pracy przy biurku warto zadbać o to aby przestrzeń na nim była odpowiednio rozplanowana. Dobrze zagospodarowane miejsce na biurku ułatwia pracę i sprawia, że jest ona efektywniejsza, bez ciągłego szukania pióra, długopisu czy dokumentów. Pomocne przy organizacji pracy na biurku będą prezentowane przez nas zestawy. Nasze zestawy cechuje: funkcjonalność, doskonałe wykonanie oraz wykończenie, a co istotne – możliwość zamieszczenia indywidualnej personalizacji. Zestawy w zależności od ilości elementów zawierają: podstawkę na długopisy, koperty i wizytówki, etui na karteczki, przybornik, nożyk do kopert, tacę na dokumenty oraz podkładkę na biurko. To idealne rozwiązanie dla Ciebie ale również elegancka forma prezentu dla szefa, radnego nauczyciela czy prezesa. Ze uwagi na to, że zestawy zawierają osobne elementy oraz na to, iż wykonane są z najwyższej jakości drewna można je przenosić z pracy do domu.

Zestaw 5-elementowy
Zestaw wykonany z najwyższej jakości drewna z mahoniowym wykończeniem doskonale sprawdzi na biurku o niewielkich gabarytach.
5 ELEME

Zestaw 6-elementowy
Prezentowany komplet ze względu na klasyczny kolor drewna sprawdzi się w wielu rodzajach wnętrz, zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych. Z personalizacją doskonały będzie na prezent dla nauczyciela czy jako podarunek dla promotora.
6 EMENTOWY

Zestaw 7-elementowy
Ekskluzywny komplet z drewna orzechowego oryginalnie będzie prezentował się w biurze szefa czy prezesa.
7 ELEMENTOW

Zestaw 9-elementowy
Stylowy i okazały zestaw składający się aż z 9 elementów od razu zaprowadzi porządek na Twoim biurku. Długopisy, pióra, wizytówki oraz ważne dokumenty będą zawsze na swoim miejscu. Komplet sprawdzi się jako prezent dla radnego, prezydenta miasta czy jako podarunek dla księdza.
9 ELEMENT
Te oraz wiele innych inspiracji prezentowych znajdziecie na stronie www.eprezenty.pl