Jaki prezent dla myśliwego?

Zbliżają się imieniny, urodziny lub inna uroczystość waszego bliskiego, który jest myśliwym, a Wy wciąż nie macie pomysłu na prezent? Spokojnie, w tym wpisie przygotowaliśmy kilka propozycji, które na pewno się spodobają.  Jaki prezent dla myśliwego kupić? Poniżej kilka bardzo fajnych propozycji do rozważenia. Prezenty na każdą okazję to nasza specjalność, w tym właśnie prezenty dla myśliwych!

Prezent dla myśliwego z grawerem

Jako prezent dla myśliwego znakomicie spiszą się gadżety z grawerem. Spójrzcie tylko na tę karafkę z grawerem – precyzyjny laser wyczaruje na niej wzór nawiązujący do myślistwa, imię myśliwego jak również życzenia. Taki upominek w myśliwskim stylu z pewnością spodoba się obdarowanemu.

karafka z grawerem
Karafka z osobistym grawerem to idealny upominek dla myśliwego

Pozostając w temacie prezentów z grawerem dla myśliwego , fantastycznie w roli upominku sprawdzi się również kufel grawerowany

Zapewne każdy myśliwy będzie zadowolony z tytułu mistrza polowań. Dzięki temu kuflowi jest to możliwe!

kufel dla myśliwego
Idealny kufel na prezent dla myśliwego

Piersiówka z grawerem dla myśliwego

Jako prezent dla myśliwego wyśmienicie sprawdzi się także piersiówka z grawerem.  Dedykacja umieszczona na piersiówce będzie mu zawsze przypominać, że jest dla kogoś bardzo ważny. No i taka piersiówka ma zastosowanie praktyczne 😉 Zawiera 2 kieliszki oraz latareczkę, w razie gdyby się ściemniało.

piersiówka z grawerem
Taki zestaw z pewnością spodoba się myśliwemu

Nóż z grawerem na prezent dla myśliwego

Bardzo trafionym upominkiem dla myśliwego będzie nóż z grawerem. Wysokiej klasy nóż, z pewnością się przyda jeżeli chodzi o myślistwo. Piękny wygląd i wygodna rękojeść to nie wszystko.  Na ostrzu noża wygrawerujemy dedykację dla najlepszego myśliwego pod słońcem.

noz dla mysliwego
Grawerowany nóż będzie chlubą myśliwego

To tylko kilka inspiracji na prezenty dla myśliwego. Jest tego o wiele, wiele, więcej. Znajdziecie także kufle ceramiczne z nadrukiem, nosidła na piwo… Jest tego trochę. Mamy nadzieję, ze już nieco rozjaśniliśmy Wam w temacie podarunków i upominków dla ludzi pasjonujących się myślistwem. To co, Darz Bór!

 

Komentarze są wyłączone.