Jaki prezent na awans w pracy?

Awans –  o tym śni niejeden człowiek pracy. Planuje, ustala strategię, daje z siebie wszystko, aby piąć się po szczeblach kariery. Fakt awansu jest ukoronowaniem tych starań. Dobrze jest pogratulować takiemu zasłużonemu szczęśliwcowi. W dobrym tonie jest również zrzucić się z kolegami na prezent z okazji awansu . Co w takim razie będzie odpowiednie jako upominek na awans? Zobaczcie nasze propozycje!

Co kupić na prezent na awans w pracy?

Możliwości wartych rozważenia gdy poszukujecie godnego upominku na tę okazję jest bez liku. Tym, co sprawi, że i tak elegancki pomysł na prezent nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru jest możliwość personalizacji. Przedmiot z dedykacją, taki na którym wygrawerowano treść gratulacji bądź imię i nazwisko lub same inicjały osoby która ma być adresatem podarunku, to naprawdę szczególny rodzaj podarunku z ważnej okazji. Jest to znak, że ktoś postarał się, aby nie tylko poszukać odpowiedniego pomysłu na upominek, ale i zatroszczył się o wszelkie detale. Tak pomyślane prezenty dla pracowników mogą pełnić również funkcję pamiątki z tego niewątpliwie niecodziennego osiągnięcia jakim jest awans zawodowy. 

Gratulacje od koleżanek z pracy – prezent z grawerem

Wasza koleżanka zasłużenie awansowała? No to nasze gratulacje! I wasze przede wszystkim. Bardzo ciekawie prezentuje się zestaw prezentowy gdzie w drewnianej skrzynce z personalizacją znajduje się słoiczek aromatycznej herbaty, syrop, ciasteczka pełnoziarniste oraz polskiej produkcji filiżanka z podstawką.  Kolorowa dedykacja którą zamieścimy na wieczku szkatułki ożywi ten prezent dla koleżanki oraz nada mu tego osobistego charakteru o którym wspominaliśmy wcześniej. Zobaczcie sami jak zielony nadruk pięknie komponuje się z kolorystyką skrzynki i jak wspaniale dzięki temu można zawrzeć gratulacje od koleżanek z działu.

prezent od kolezanek na awans w pracy
Oby tak dalej! Taki zestaw idealnie sprawdzi się jako upominek z okazji awansu

Prezent z gratulacjami

Czy awans wiąże się z przeniesieniem do nowego biura? W takim razie w ramach gratulacji może coś na  ścianę? Bardzo stylowo prezentują się mapy w ramie. Są to piękne wydruki map świata, które idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Do wyboru macie mapy współczesne, lub bardzo ciekawe mapy świata np. z 1594 roku. Taka mapa szczególnie przyciąga spojrzenia. Wspominaliśmy wcześniej o możliwości personalizacji, jak się ona ma do mapy? Otóż na mapie możemy nadrukować treść waszych gratulacji dla osoby która awansowała. Tak więc tego rodzaju prezent na awans to nie tylko stylowy gadżet, ale i powód do dumy który bez wątpienia warto eksponować w honorowym miejscu.

mmapa świata na prezent na awans w pracy
Dedykację wraz z gratulacjami umieścimy na tej pięknej mapie świata.

Jak widzicie prezent z racji awansu niejedną ma postać, ale ważne jest to, aby był dopasowany do osoby która ma go otrzymać. Nie tylko jeżeli chodzi o formę. Również i personalizację gdzie można ująć imię adresata podarunku, treść gratulacji, a może i datę tego osiągnięcia. Jesteśmy ciekawi: co wolelibyście podarować na taką okazję? Praktyczny przedmiot, czy piękny, pamiątkowy bibelot?