Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki? Zajrzyj!

Sekret idealnego pomysłu na prezent na chrzest tkwi w każdym, nawet najmniejszym szczególe. W końcu to pamiątka, która będzie towarzyszyła dziecku przez całe życie. Brakuje Ci pomysłu na to, jaki prezent na chrzest dla dziewczynki wybrać? Przeanalizuj swoje pamiątki z tego wyjątkowego dnia. Z całą pewnością zachowałaś Pismo Święte, czy kartki z życzeniami. Od czasu Twojego sakramentu nie zmieniło się wiele – upominki na chrzest wciąż muszą być pamiątkowe i zabierać dziecko w sentymentalną podróż. Naszą misją było podkreślenie tej chwili, dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych pomysłów na prezent na chrzest dla dziewczynki był w pełni spersonalizowany. Specjalnie dla Ciebie zaprezentujemy krótkie zestawienie najlepszych upominków dla małej kruszynki. Sprawdź również nasze znakomite pomysły na prezent na chrzest dla chłopca, o których pisaliśmy TUTAJ.

Biblia w drewnianej szkatułce na chrzest

Starożytny poeta Menander powiedział kiedyś, że Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. Całkowicie zgadzamy się z jego stwierdzeniem i uważamy że warto dbać o rozwój dziecka na wielu polach. Nie tylko tych naukowych jak i również duchowych. Dlatego, jako pomysł na prezent na chrzest doskonale sprawdzi się biblia w drewnianej szkatułce z grawerem. Taka forma upominku w ciekawy sposób już od najmłodszych lat pozwoli dziecku zagłębić się historię Jezusa. Biblia dla dzieci została umieszczona w białej, drewnianej szkatułce z przepięknym srebrnym wizerunkiem dziecka i aniołków. Na jej froncie umieścimy grawer z życzeniami i personalizacją. To idealny pomysł na prezent na chrzest od rodziców.

jaki prezent na chrzest dla dziewczynki biblia dla dzieci w pudełku z personalizacją
Biblia w drewnianej szkatułce z grawerem na prezent na chrzest

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki?

Kult obrazów trwa nieprzerwanie od tysiącleci – jedne możemy podziwiać w muzeach, a inne służą nam do ozdoby domowych wnętrz. Znaleźliśmy też coś odpowiedniego na upominek z okazji chrztu. Podświetlany obrazek z dedykacją będzie doskonały na prezent na chrzest dla dziewczynki. Obrazek z grawerem sprawdzi się w roli dekoracji, jak i przydatnej lampki nocnej. Ozdobiony jest ażurowymi kwiatami, oraz srebrnym emblematem w postaci misia. Posiada możliwość personalizacji, którą naniesiemy na laminowaną blaszkę, umieszczoną w tylnej części produktu. Tak skomponowany obrazek będzie świetnym pomysłem na prezent na chrzest od chrzestnej.

obrazek lampka z misiem i dedykacją na upominek na chrzest
Grawerowany obrazek na prezent na chrzest dla dziewczynki

Złoty medalik na prezent na chrzciny

Złoto to jeden z najpopularniejszych kruszców i wyznacznik statusu społecznego. Początkowo złota biżuteria zarezerwowana była jedynie dla królów – teraz większość z nas stawia właśnie na dodatki wykonane z tego pięknego surowca. Złoty medalik z grawerem sprawdzi się fenomenalnie jako pamiątka chrztu dla dziewczynki. Zawieszka w kształcie serca posiada żłobienia, które dodatkowo upiększają całość. Stylowy łańcuszek zapakowany zostanie w brązowe pudełeczko, które doskonale pasuje do złotej biżuterii. Wewnątrz, na dopasowanej tabliczce wygrawerowana zostanie personalizacja. Już nie musisz się zastanawiać jaki prezent na chrzest dla dziewczynki będzie odpowiedni!

jaki prezent na chrzest dla dziewczynki grawerowany medalik w pudełku
Złoty medalik pr. 585 z Matką Boską na prezent na chrzest dla dziewczynki

Unikalne prezenty na chrzest z personalizacją

Mamy nadzieję, że pokazaliśmy Ci, jak w łatwy sposób można znaleźć oryginalny prezent na chrzest. Wierzymy, że od teraz dobór stosownego upominku nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem.