Jaki prezent na emeryturę? Nasze nowości

Emerytura to piękny czas, w którym wszystkie myśli związane z pracą odchodzą na bok. W końcu zaczyna się nowy etap życia, który przepełniony jest relaksem i realizacją najskrytszych marzeń. Jest to również czas, w którym niestety żegnasz się z kolegą, czy koleżanką z pracy. Wybór odpowiedniego upominku może przysporzyć niemałego kłopotu. Dużo zależy od tego, czy znasz hobby i zainteresowania przyszłego emeryta lub emerytki. Łatwiej jest, kiedy współpracownicy znają się bardzo dobrze i wiedzą o swoich pasjach. Warto wtedy podarować prezent z okazji przejścia na emeryturę z nutą humoru. Postaw oczywiście na upominek, który dowolnie spersonalizujesz! Już nie będziesz się musiała zastanawiać nad tym, jaki prezent na emeryturę sprawi obdarowanej osobie radość. Nawet po wielu latach będzie przypominał o wspólnych latach wspaniałej pracy razem.

Jaki prezent na emeryturę? Podkowa na dębowej desce na urodziny

Świetnym i ponadczasowym pomysłem na prezent na emeryturę jest podarowanie upominku na szczęście. Na prezent dla świeżo upieczonego emeryta z pewnością sprawdzi się podkowa na dębowej desce z grawerem. To osobiste podziękowanie za współpracę od kolegów i koleżanek bez wątpienia znajdzie honorowe miejsce na salonowym meblu oraz będzie cieszyć oko emeryta na zasłużonym odpoczynku.

grawerowana deska dębowa z podkową na urodziny
Deska dębowa z podkową i grawerem na prezent na emeryturę

Drzewko szczęścia w skrzynce z dedykacją

Symbolizującą powodzenie propozycją na prezent dla koleżanki odchodzącej na emeryturę jest drzewko szczęścia w drewnianej skrzynce z dedykacją. Niezależnie od wykonywanego zawodu na pewno taka niespodzianka będzie dla niej pamiątką na długie lata. Umieszczona na wieku drewnianej skrzynki dedykacja z personalizacją jest sprawdzoną opcją na to, aby Twój prezent z okazji przejścia na emeryturę stał się dla obdarowanej osoby wyjątkowym podarunkiem.

na urodziny Drzewko szczęścia z grawerem
Drzewko szczęścia w skrzynce z personalizacją na prezent na emeryturę

Skrzynka na narzędzia z personalizacją na upominek dla współpracownika

Nie od dziś wiadomo, że Panowie podczas swoich wiecznych wakacji mnóstwo czasu spędzają na majsterkowaniu w garażu. Jeżeli Twój znajomy również planuje spełnić swe marzenia o własnoręcznie wykonanej huśtawce, czy nowej skrzynce na kwiaty to warto podarować na prezent na odejście na emeryturę, który pomoże mu zrealizować te plany! Drewniana skrzynka na narzędzia z grawerem pomoże mu w uporządkowaniu wszystkich potrzebnych przyborów. Umieszczone na niej imię sprawi, że nasz prezent dla mężczyzny na emeryturę stanie się również pamiątką po wsze czasy.

jaki prezent na emeryturę? drewniana skrzynka z grawerem
Grawerowana skrzynka dla majsterkowicza na prezent na emeryturę

Herbaciarka z grawerem dedykacji na emeryturę

Z Twojej pracy odchodzi koleżanka z którą przegadałyście na przewie z kubkiem herbaty w rękach mnóstwo czasu? Podaruj jej prezent z okazji emerytury, który będzie jej zawsze przypominał te miło spędzone chwile! Skrzynka na herbatę z grawerem podczas każdego użytku z pewnością będzie wywoływać szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zabawna dedykacja sprawi, że będzie to śmieszny prezent dla emerytki. Ten niecodzienny pojemnik na herbatę to idealny wybór!

prezent na odejście na emeryturę drewniana skrzynka na herbatę
Personalizowana skrzynka na herbatę na prezent z okazji emerytury

Jaki prezent na emeryturę dla kobiety i mężczyzny?

Przedstawione przez nas propozycje to jedynie niewielka część naszych pomysłów na prezent z okazji przejścia na emeryturę. Pełna personalizacja nie tylko sprawi, że wszystkie będą osobistymi niespodziankami, ale również podniesie ich wartość sentymentalną. Możesz również skorzystać z zapakowania upominku, tak aby Twój prezent dla odchodzącego na emeryturę był już gotowy do wręczenia!