Jaki prezent na szczęście wybrać? Zobacz upominki przynoszące szczęście!

Szukacie upominku na szczęście? Prezenty na szczęście niejedno mają oblicze.  Chcielibyście podarować coś wyjątkowego nowożeńcom na nową drogę życia? A może wybieracie się na parapetówkę i chcecie podarować coś, co przyniesie szczęście w nowym mieszkaniu? Zastanawiacie się jaki prezent na szczęście będzie najbardziej odpowiedni?

Istnieje wiele przedmiotów, uznawanych za takie, dzięki którym wiedzie nam się dobrze i żyjemy w dobrobycie. Jeśli chcecie, aby upominek był dla obdarowanej osoby kluczem do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym, to świetnie trafiliście. Znajdziecie u nas ciekawą ofertę upominków na szczęście, na wiele okazji i z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego na przynoszący szczęście prezent na daną okoliczność. Zobaczcie sami!

Drobny upominek na szczęście – bransoletka z zawieszką

Pierwszą propozycją podarunku na szczęście mogą być bransoletki sznurkowe z charmsem.  Ozdabiająca bransoletkę zawieszka w kształcie koniczynki, wykonana jest w całości ze srebra. Koniczynka od zawsze symbolizowała szczęście, tak więc obdarowana nią osoba z pewnością bardzo ucieszy się z takiego upominku. Będzie to gadżet odpowiedni na wiele okazji, od imienin, urodzin po Mikołajki czy Walentynki. Ponadto świetnie się nosi i pięknie prezentuje na nadgarstku.

 

bransoletka na szczęście
Personalizowana zawieszka koniczynka z grawerem imienia

Gadżety na szczęście – drzewko szczęścia

Ciekawym prezentem może okazać się również drzewko szczęścia z bursztynu. Co ważne, dostępne jest w różnych rozmiarach. Wykonane ręcznie z kilkudziesięciu bursztynów, na szkielecie z drucików mosiężnych, solidnie zamocowane na kamiennej podstawie. Będzie ono nie tylko przynosić szczęście, osobie która go otrzyma, ale także wspaniale ozdobi wnętrze pomieszczenia, w którym się znajdzie. Ponadto takie drzewko to oryginalny i elegancki podarunek, świetnie się prezentuje i przyciąga uwagę.

prezent na szczęście
Prezent na szczęście z grawerem

Podkowa jako prezent na szczęście

Niezwykle trafionym podarunkiem na szczęście będzie podkowaPodkowy szczęścia wyśmienicie spisują się nie tylko z okazji ślubu. Każdy element wyjątkowo dopasowany i tworzy spójną całość. Może okazać się wspaniałą ozdobą każdego wnętrza i pamiątką na wiele długich lat. Ten pomysł na prezent na szczęście zadowoli najbardziej wymagające osoby. Na desce z podkową znajduje się miejsce na Twój dowolny tekst, dedykację bądź życzenia. Jest to znakomita propozycja prezentu na szczęście na różne okoliczności.

Podkowa na desce z grawerem dedykacji
Pomysł na prezent na szczęście. Podkowa na dębowej desce z grawerem.

Karafka z grawerem na szczęście

Jako bardzo elegancki upominek na szczęście doskonale sprawdzi się karafka z grawerem. Razem ze szklankami zostanie zamknięta w eleganckie drewniane pudełko, które na sobie będzie posiadać nie tylko grawer ale i kojarzącą się ze szczęściem podkowę.

karafka na szczęście

Prezent przynoszący szczęście – obraz na ścianę

Ostatnią propozycją jest obraz na ścianę z postacią Żyda, który przelicza monety. Postać mężczyzny umieszczona jest w eleganckiej złoconej ramie.Jak mówi stare przysłowie „Żyd w sieni pieniądz w kieszeni”. Każdej osobie, która otrzyma ten oryginalny upominek szczęście nigdy nie opuści. Na dole obrazu znajduje się miejsce na dowolną dedykację, która w 100% zależy od Ciebie.

prezent na szczęście
Żyd na szczęście z dedykacją na prezent

Komentarze są wyłączone.