Jaki wybrać prezent dla taty na 60 urodziny?

Rodzice – niezwykle ważne osoby w życiu każdego z nas. Kiedy mama na coś nie pozwalała, szło się po wsparcie do taty, czyż nie?  Każde urodziny to wydarzenie warte świętowania, a okrągłe urodziny to już szczególnie. Kiedy zbliżają się sześćdziesiąte urodziny ojca, to naturalne, że chcemy wybrać dla niego najwspanialszy prezent. Zastanów się co mogłoby Twojemu tacie przynieść najwięcej radości? Dzisiejszym postem chcieliśmy przedstawić oryginalny i robiący wrażenie prezent dla taty na 60 kę. Gotowi? No to w drogę!

60 urodziny – co kupić tacie?

Twój ojciec jest koneserem wina? Tę cechę śmiało możesz potraktować jako podpowiedź w wyborze odpowiedniego upominku na 60kę. Co powiecie na akcesoria do wina jako prezent dla taty na urodziny? Mogą to być zamknięte w skrzyneczce korkociąg i inne gadżety, albo kieliszki z grawerem zamknięte w skrzynce na wino z zabawnym napisem, np. Adam, pierwsze 60 lat dzieciństwa jest najtrudniejsze.  Zobaczcie sami jak to się pięknie prezentuje. Dołączcie do tego butelkę przedniego trunku i robiący wrażenie upominek dla taty z okazji urodzin macie gotowy. Wspaniale sprawdzi się również jako prezent na dzień ojca.

kieliszki z grawerem dla taty
Co powiecie na taki niebanalny prezent dla taty na 60-kę?

Prezent na 60 urodziny dla ojca – beczka dębowa

Pozostając w tematyce powiązanej z trunkami genialnym pomysłem na podarunek dla ojca może być beczka dębowa z grawerem. Dostępne są beczki o różnych pojemnościach, łączy je wspaniały wygląd i możliwość personalizacji. Jest to rękodzieło. Beczkę wykonano zgodnie ze staropolską sztuką bednarską. Do jej wykonania nie użyto klejów,a uszczelniono ją liśćmi tataraku. W zestawie są drewniane szklaneczki również wykonane z drewna naturalnego. Jak możecie zauważyć na zdjęciu, z przodu możemy zamieścić grawer z dedykacją. Jak myślicie, będzie to fajny prezent dla taty na 60 urodziny? Według nas jest to strzał w dziesiątkę!

beczka debowa z grawerem eprezenty
Dzięki grawerowi beczka dębowa stanie się cenną pamiątką.

Koszulka dla taty na urodziny

Jeżeli Twój tata ma świetne poczucie humoru możesz pokusić się o śmieszny prezent! Co powiesz na koszulki ze śmiesznym nadrukiem? Oczywiście takie personalizowane? Zerknijcie na propozycje i wyobraźcie sobie reakcję taty na taki ciuch… co, podoba się? To zamawiajcie. Wszelkie zamówienia realizujemy do 48 godzin i paczka wędruje do Ciebie aby ucieszyć Twojego tatę w dniu jego święta.

 

koszulka z napisem dla taty eprezenty
Koszulka ze śmiesznym napisem rozbawi Twojego tatę

Widzicie tutaj coś fajnego dla taty? Mamy nadzieje, że pomogliśmy. Zachęcamy aby zapoznać się z dalszą ofertą sklepu ePrezenty.pl!