Prezent dla wędkarza – co kupić?

Co sprawdzi się jako prezent dla wędkarza dla kogoś kto kombinuje tylko jak chyłkiem wybrać się na ryby? Z nami to zadanie stanie się proste. Zobaczcie kilka sprawdzonych pomysłów!

Pomysły na prezent dla wędkarza

Osoba którą chcesz obdarować ma się za najlepszego wędkarza na świecie? Może chociaż marzy o tym, aby nim zostać? W takim razie z pewnością poczuje się podłechtany za sprawą koszulki z nadrukiem. Jasno ogłosi ona światu kto jest mistrzem wędki w najbliższej okolicy i nie tylko. Ponadto wykonano ją z materiału bardzo dobrej jakości, a nadruk jest wyrazisty i trwały.

koszulka z nadrukiem na prezent dla wędkarza

Słodki zestaw dla wędkarza

Boisz się, że nie trafisz z rozmiarem koszulki? Nic się nie martw, mamy w zanadrzu więcej pomysłów na prezent dla wędkarza! Bezpieczną opcją będzie podarować słodki zestaw w bawełnianym worku z nadrukiem nawiązującym do wędkarskiego hobby. Co więcej, w środku znajdą się kubek wędkarza z zabawnym nadrukiem i słodkie ciastka na przegryzkę, w oczekiwaniu na branie. Czekolada do picia osłodzi oczekiwanie.

słodki zestaw na prezent dla wędkarza

Kufel z grawerem w skrzynce dla fanatyka wędkarstwa

Wędkowanie i piwo to 2 rzeczy które ukochał sobie szczególnie? W takim razie poniższy upominek szczególnie przypadnie mu do gustu. Fantastyczny kufel z grawerem zabawnego tekstu zamknięty jest w drewnianej skrzynce z kolorowym nadrukiem. Na skrzynce zamieszczona jest personalzowana adnotacja, z imieniem i wędkarska grafika . Zestaw wygląda bardzo efektownie.

kufel dla wędkarza

Jak podobają się Wam powyższe propozycje?