Jakie wybrać opakowanie na prezent? Wskazówki i porady.

opakowanie

Z myślą o komforcie Twoich zakupów stworzyliśmy możliwość wybrania odpowiedniego opakowania prezentowego. W zależności od charakteru podarunku, okazji, jak również osoby, której masz zamiar go wręczyć, mamy kilka przygotowanych form podarunkowych.

Na szczególne okazje takie jak ślub, chrzest święty, I Komunię Świętą lub Bierzmowanie przygotowaliśmy dopasowane torebki z motywami okazji. Dzięki temu będziesz mógł wręczyć prezent w dopasowanym opakowaniu, który złoży się w jedną całość.

Większe produkty, których rozmiar nie pozwala na umieszczenie ich w torebkach, ozdobimy przezroczystym celofanem. Dodatkową ozdobą będzie charakterystyczna wstążka z kokardką. Nie musisz się więc martwić, że Twój prezent nie znajdzie na siebie opakowania, ponieważ niezależnie od rozmiaru możemy ozdobić go w szczególny sposób.

Całkiem mniejsze upominki umieścimy w eleganckich pudełeczkach. Bez wątpienia sprawdzą się na wszystkie okazje, zarówno kościelne, jak i świeckie. W ich środku znajdzie się każdego rodzaju biżuteria, drobne upominki, a także mniejsze i średniej wielkości podarunki.

Jako ostatnie zaprezentujemy tekturowe opakowania, które zmieszczą mniejsze i większe produkty. W naszej ofercie posiadamy kilka rozmiarów pudełek, które zmieszczą wybrany przez Ciebie upominek. W razie każdej wątpliwości skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta i dowiedz się jakie będzie najlepsze opakowanie na wybrany przez Ciebie prezent.