Karafka grawerowana – super pomysł na prezent

Codziennie ktoś obchodzi urodziny, imieniny lub ma inny powód do świętowania. Lecz, gdy nadchodzi moment, w którym zbliża się wyjątkowa okazja, zastanawiamy się jak ma wyglądać nasz podarunek. W dzisiejszym wpisie prezentujemy pomysł na prezent na wiele okazji. Jest to karafka grawerowana, solo bądź w zestawie.

Karafka z grawerem jako pomysł na prezent

Dobrze, aby upominek coś sobą wyrażał.  Prawdą jest, że na wygląd naszych prezentów wpływa nie tylko okoliczność, lecz także istotne jest kto będzie obdarowany. Zastanawiamy się nad użytecznością, zastosowaniem, a także ogólną prezentacją prezentu. Chcemy przede wszystkim, by wybrany produkt zrobił wrażenie, był piękny i mógł służyć solenizantom. Przedstawiamy Ci nasz pomysł na prezent, którego cechuje kilka innych zalet. Stawiamy na sentymentalne znaczenie podarunku, to znaczy, że wybrany produkt nie będzie miał sobie równych i za każdym razem, kiedy ktoś z jubilatów spojrzy na niego, wspomni od kogo otrzymał tę wyjątkową rzecz. Cały urok naszych pamiątek znajduje się w osobistym grawerze  indywidualnej treści, który wykonujemy na wybranym produkcie. Dedykacja, życzenia lub sentencja będzie stanowić wyjątkową ozdobę. Taka karafka wspaniale sprawdzi się m.in jako prezent na imieniny. Zwróćcie uwagę, że personalizowany grawer wykonujemy nie tylko na samej karafce, ale również na gustownej drewnianej szkatułce.

karafka z grawerem na prezent

Pomysł na prezent dla niej – karafka grawerowana

Jeżeli interesuje Was prezent dla kobiety, w tym np. dla szefowej i skłaniacie się ku wyborowi karafki, to szczególnie polecamy tę w kształcie diamentu. Unikalny kształt klejnotu przyciąga uwagę. Drewniana podstawa dopełnia całości i sprawia, że karafka stabilnie stoi.  W przypadku tego produktu dedykację wygrawerujemy na drewnianej tabliczce przywieszonej na szyjce butelki. Zobaczcie sami, czyż taka karafka z grawerem nie prezentuje się zachwycająco?

karafka jako prezentPomysłowy prezent – karafka beczkowóz

Warto zwrócić uwagę na gustowne karafki z grawerem, w nieco odjechanych formach. Dla przykładu zaprezentujemy nasz bestseller – karafkę- beczkowóz. W zestawie ze zmyślną karafką są cztery kieliszki 25 ml. Grawer wykonamy na boku drewnianego pojazdu który stanowi podstawkę do karafki.

karafka z graweremWięcej ciekawych karafek na prezent czeka na Was w sklepie ePrezenty.pl