Konkurs „Wygraj foto-obraz od ePrezenty.pl”

Czy musimy kogoś przekonywać, że fotoobrazy to genialny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego?  Do wyboru macie zarówno obrazy na płótnie, jak i przyciągające spojrzenia obrazy w ramach. Obraz ze zdjęcia to niebanalny prezent dla każdego.  Lubicie konkursy?  W tym konkursie możecie taki fotoobraz wygrać! Kto się bawi z nami?

Konkurs ePrezenty.pl

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

 1. Polub nas na FB
 2. Napisz dlaczego właśnie Ty powinieneś/aś dostać foto-obraz?
 3. Trzy, naszym zdaniem, najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i życzymy dobrej zabawy! 🙂

Konkurs „Wygraj foto-obraz od CrazyGift.pl”
Konkurs „Wygraj foto-obraz od CrazyGift.pl”

REGULAMIN KONKURSU
„Wygraj foto-obraz od ePrezenty.pl”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Wygraj foto-obraz od ePrezenty.pl„, zwany dalej „Konkursem”.
 2. Przedmiotem Konkursu jest odpowiedzenie na pytanie „dlaczego właśnie Ty powinieneś dostać foto-obraz” na stronie https://www.facebook.com/eprezenty/ pod zdjęciem ogłaszającym konkurs.
 3. „Organizatorem Konkursu” i fundatorem nagród jest F.H.U. Kami, ul. Jana Pawła II 4, 36-100 Kolbuszowa.
 4. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie internetowej Facebook dla użytkowników tego serwisu, którzy są fanami profilu ePrezenty.pl

WARUNKI UCZESTNICTWA, ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

 1. Konkurs trwa od 29.11.2014 do 04.12.2014 r. (tj. czwartek) do godz. 18.00. Wybór trzech zwycięzców konkursu zostanie dokonany na podstawie wyboru przez jury trzech najciekawszych według nich odpowiedzi.
 2. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które są fanami profilu ePrezenty.pl na Facebooku https://www.facebook.com/eprezenty/
 3. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne, zwane dalej „jury”, powołane przez Organizatora.
 4. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi 04.12.2014 r. po zakończeniu konkursu na profilu ePrezenty na Facebooku.

NAGRODY

 1. W konkursie przewidziano następującą nagrodę dla laureatów odpowiedzi, które zostały wyłonione przez jury:
  • Foto-obraz na płótnie z dowolnym zdjęciem nadesłanym przez zwycięzcę (o parametrach minimum 1800 x 1200 pikseli przy 180 dpi) o wymiarach 60cm x 40cm.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zgłoszeń konkursowych i wynikające z nich opóźnienia w nadejściu zgłoszeń.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów: rozpoczęcia i zakończenia dodawania zgłoszeń konkursowych, rozpoczęcia i zakończenia głosowania oraz publikacji wyników Konkursu.
 3. W przypadku naruszenia Regulaminu przez uczestnika, jury może go wykluczyć na każdym etapie Konkursu.
 4. Zasady Konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie www.ePrezenty.pl/blog
 5. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w tym Regulaminie.

Komentarze są wyłączone.