Najlepsze prezenty na dzień dziadka

Wyjątkowe upominki dla wyjątkowego dziadka

Tak jak co roku już teraz powoli zaczynamy się rozglądać za prezentami z okazji Dnia Dziadka. Każdemu bowiem z nas zależy aby taki prezent był wyjątkowy i wywołał uśmiech na twarzy obdarowanego. Niewątpliwie pomocna w wyborze może okazać się analiza tego co Dziadek lubi , czym się interesuje, jakie ma hobby. Mając takie informacje możemy już na początku poszukiwań odrzucić te produkty, z których na pewno nie będzie zadowolony. Gdy już sprecyzujemy upodobania osoby, którą chcemy obdarować z pewnością będzie nam łatwiej dokonać ostatecznego wyboru. Jednak gdy w dalszym ciągu zastanawiacie się nad konkretną rzeczą, poniżej przedstawiamy kilka propozycji na upominki, które dzięki swojej funkcjonalności przypadną Dziadkowi do gustu. Personalizacja to bez wątpienia dodatkowy atut każdego prezentu, który uczyni go indywidualnym i jedynym w swoim rodzaju.

Kubek z personalizacją na ulubiony napój

Pierwsza nasza propozycja na prezent z okazji dnia Dziadka to kubek z personalizacją. Jeśli Twój Dziadek lubi leniwe poranki spędzone nad ulubioną gazetą i kubkiem ciepłej herbaty to prezent ten będzie idealny. Ceramiczny kubek z nadrukiem w kolorze białym, o pojemności 330 ml pomieści ulubiony napój bez wątpienia umili chwile relaksu. Uwagę dziadka na pewno zwróci nadruk na produkcie. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest niezwykle trwały i odporny na wielokrotne zmywanie nawet w zmywarkach. Wykorzystaj edytor personalizacji, podaj imię dziadka a powstanie niezapomniana dedykacja. Tekst „Najlepszy Dziadek pod słońcem” wzruszy obdarowanego a jednocześnie wywoła uśmiech na jego twarzy.

Kubek z nadrukiem na prezent z okazji dnia dziadka
Spersonalizowany kubek dla dziadka

Poduszka z nadrukiem – na lepszy sen

Kolejną propozycją prezentu, z którego Dziadek bez wątpienia się ucieszy będzie ozdobna spersonalizowana poduszka. Podobnie jak kubek tego rodzaju upominek umili odpoczynek. Na takiej personalizowanej poduszce Dziadek z przyjemnością będzie wypoczywał. Dekoracyjny nadruk w dowolnym tekstem to najważniejszy motyw całego upominku. Nieco zabawny ale również przepełniony łączącym Was uczuciem tekst pasuje idealnie to charakteru święta wszystkich dziadków. Podaruj upominek, który ucieszy osobistą dedykacją i praktycznym zastosowaniem.

Poduszka z nadrukiem na prezent z okazji dnia dziadka
Personalizowana poduszka na prezent dla dziadka

A gdyby tak trafić na pierwsze strony gazet?

Jeśli w dalszym ciągu nie jesteś pewien co powinieneś wybrać na prezent dla Dziadka poniżej proponujemy kolejne rozwiązanie. Certyfikat z dedykacją Twojego Dziadka i specjalnie przygotowanym opisem to prezent jedyny w swoim rodzaju. Wybierając dowolną dedykację sprawisz, że Dziadek poczuje się jak najważniejsza osoba na świecie. Prezent ten bez wątpienia zaskoczy Dziadka ale również ucieszy. Wszystko zostanie wydrukowane na solidnym laminacie i zamieszczone w wykonanej z drewna ramie.

prezent dla dziadka z dedykacją
Pomysł na prezent dla dziadka z dedykacją

Szachy dla pasjonatów gry i historii

Szukając wyjątkowego prezentu dla bliskich często zwracamy uwagę na wykonanie danych produktów. Upominkiem o szczególnej jakości wykonania będę niewątpliwie ręcznie malowane personalizowane szachy. Wykonane z mielonego marmuru to pomysł na wyszukany prezent. Dbałość o detale podnosi wartość upominku. Taki model tej popularnej gry będzie idealnym rozwiązaniem prezentu dla miłośników szachów czy również osób, które interesują się historią. Stylistyka nawiązująca do bitwy pod Grunwaldem zaskoczy niejednego obdarowanego. Wykorzystaj możliwość i spersonalizuj prezent dla Dziadka.

Spersonalizowane szachy na prezent dla dziadka
Szachy z personalizacją na prezent dla dziadka

Personalizowana filiżanka na dobry początek dnia

Twój dziadek nie wyobraża sobie dnia bez ulubionej kawy. Jeśli tak to podaruj mu prezent przeznaczony do celebrowania tej chwili w ciągu każdego dnia. Wybierz ceramiczną filiżankę z nadrukiem indywidualnie tworzonej dedykacji. W zestawie znajduje się również spodek i łyżeczka. Podobnie jak kubek, filiżanka to prezent praktyczny i funkcjonalny przeznaczony dla kawoszy. Za każdym razem gdy dziadek będzie sięgał po swój ulubiony napój wspomni o okazji z jakiej filiżankę otrzymał jak również o ukochanych wnukach. Filiżanka z personalizacją sprawdzi się idealnie jako prezent z okazji dnia dziadka.

Filiżanka z nadrukiem na prezent dla dziadka
Personalizowana filiżanka na prezent dla dziadka

Mamy nadzieję, że przedstawiony powyżej zbiór inspiracji na prezenty dla Dziadka z okazji jego święta będzie pomocny dla osób, które jeszcze nie wybrały konkretnego upominku. Połączenie funkcjonalności i osobistej personalizacji z pewnością przypadnie Dziadkowi do gustu.