Najpiękniejsze prezenty na Chrzest św. dla dziewczynki

Chrzest święty dziecka to jeden z momentów, kiedy rodzina ma okazję spotkać się razem w jednym miejscu i cieszyć swoją obecnością. Często to też jedyna szansa, by poznać jej nowego członka. Nie zawsze mamy okazję na rychłe „do zobaczenia”. Chcemy wtedy, by prezent, jaki podarujemy dziecku, za jakiś czas stał się dla niego wyjątkową pamiątką, by szczególnie zapadł mu w pamięć. Jaki podarunek powinniśmy sprawić dziecku z tej okazji, szczególnie, jeśli jest to śliczna, mała dziewczynka? Poszukiwania odpowiedzi rozpocznij od lektury tego posta.

KILKA UPOMINKÓW W ZESTAWIE

Czasem jest to jeden, większy prezent, czasem kilka mniejszych. Jak kto woli. Wydaje się, że zestaw upominkowy na chrzest to ciekawa propozycja dla osób, które nie chcą się ograniczać w ilości podarunków. Wewnątrz pięknej grawerowanej drewnianej szkatułki umieściliśmy trzy różne upominki: srebrny obrazek, biblię dla dzieci oraz okolicznościową kartkę z życzeniami. Obrazek to owalna, dwuwarstwowa blacha aluminium i srebra przedstawiająca postać Anioła Stróża czuwającego nad śpiącym dzieckiem. U dołu posiada gotowy już napis „Pamiątka Chrztu Świętego”. Biblia stanowi publikację dla dzieci w solidnej, twardej oprawie ze złotymi tłoczeniami. Zawiera najważniejsze historie z Pisma Świętego, bogato ilustrowane i sformułowane tak, by były zrozumiałe dla małego dziecka. Trzeci upominek to kremowa kartka z życzeniami w białej kopercie. Całość bezpiecznie pakujemy w brązowej szkatułce, którą, zgodnie z Twoim życzeniem, możemy spersonalizować. Proces polega na wykonaniu graweru – na wieku skrzynki oraz wewnątrz niej, na laminowanej tabliczce. Dostępne wzory i możliwości personalizacji znajdziesz na stronie produktu. Stwórz razem z nami niepowtarzalny prezent i niesamowitą pamiątkę na całe życie!

zestaw upominkowy w drewnianym pudełku na chrzest dla dziewczynki
Zestaw upominkowy na chrzest z przykładową personalizacją

 

ZŁOTA BIŻUTERIA

To tradycyjny już pomysł na prezent dla dziewczynki z okazji Chrztu świętego. Piękny złoty medalik w kształcie serca z łańcuszkiem będzie więc dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To misternie wykonany produkt z zawieszką o oryginalnym kształcie, z centralną postacią Maryji i łańcuszkiem o splocie singapure. Brzeg medalika posiada delikatne promieniste zdobienia i tworzy dla niego ramkę. Wykonany został ze złota próby 585, co oznacza najwyższą jakość tego kruszcu. W komplecie z prezentem otrzymasz eleganckie białe pudełeczko z eko-skóry, by medalik dotarł do Ciebie gotowy do wręczenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy także możliwość wykonania personalizacji zakupionej biżuterii. Na odwrocie zawieszki znajduje się miejsce na grawer inicjałów dziecka, natomiast wewnątrz pudełka, na złotej laminowanej tabliczce, możemy umieścić dedykację lub życzenia, które sam zaprojektujesz, opierając się o nasze wzory. Tak wykonany prezent z pewnością zachwyci rodziców małej dziewczynki, a za kilka lat będzie dumnie błyszczał na jej szyi.

złoty medalik w kształcie serca z łańcuszkiem
Złoty medalik w kształcie serca z łańcuszkiem z przykładową personalizacją

 

POZŁACANA POZYTYWKA

Ostatnia z naszych propozycji to typowy prezent dla małej damy. Pozłacana pozytywka Elf w szkatułce zachwyci każdą dziewczynkę. Pokryta 24-karatowym złotem postać z bajki pięknie kręci się wokół własnej osi, wygrywając kojącą melodię. Skrzydełka elfa zostały zaopatrzone w duże kryształy, podobnie jak dłoń, w której ten leśny stworek trzyma kryształ-kroplę. Postać stoi na srebrnej pozytywce, ozdobionej wzorem kratki. Tak wykonany, misterny podarunek, oryginalnie pakujemy do drewnianej skrzynki z naturalnego drewna. Zarówno na skrzynce, jak i na pozytywce, mamy możliwość wykonania pamiątkowego graweru, adekwatnego do okazji. W naszym edytorze wpisz tekst, który chcesz, aby znalazł się na pozytywce oraz pudełku, a my zajmiemy się resztą. Samodzielnie zaprojektuj tekst życzeń lub dedykacji, wykorzystaj dostępne wzory grafik i gotowe! Wspólnie wykonamy piękny, spersonalizowany prezent, przyciągający wszystkie spojrzenia.

pozłacana pozytywka elf w drewnianej szkatułce
Pozłacana pozytywka Elf w szkatułce z przykładową personalizacją

Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszamy do naszego sklepu! Najpiękniejszy prezent na Chrzest święty dla dziewczynki jest w zasięgu Twojej ręki!