Nieśmiertelnik z grawerem – pomysł na prezent

Charakterystyczne blaszki noszone na szyi, czy czasami przy kluczach przyciągają uwagę.  Ponadto ponadczasowy design, modna forma i połysk to nie wszystko czym nieśmiertelniki zasłużyły sobie na taką sławę. Czy wiecie skąd wywodzą się nieśmiertelniki?

Nieśmiertelniki są używane w wojsku jako element systemu identyfikacji żołnierzy w nagłych wypadkach. To kawałek blachy noszony na łańcuszku przy szyi z  wytłoczonymi numerami identyfikującymi żołnierza. Nieśmiertelniki noszone przez Amerykańskich żołnierzy (US Army) zawierają podstawowe informacje tj. nazwisko, imię, numer ubezpieczenia, grupa krwi i wyznanie.

Obecnie nieśmiertelniki cieszą się ogromną popularnością. Noszone są nie tylko przez żołnierzy, ale również młodzież, która chce wyrazić siebie, umieszczając motta życiowe, znaki zodiaków itd.  Co więcej nieśmiertelnik z grawerem to również wspaniały prezent na którym można wygrawerować swoją dedykację dla bliskiej osoby.

Nieśmiertelniki na prezent

Obecnie jest wiele rodzajów nieśmiertelników. Jeżeli nie odpowiada Wam charakterystyczne brzdękanie nieśmiertelników możecie wybrać takie obtoczone gumkami wyciszającymi.  Co ważne, na wszystkich można wygrawerować dowolny tekst. To nie wszystko! Na a na tych większych można wygrawerować nawet symbole lub zdjęcia. Personalizowane nieśmiertelniki z grawerem sprawią, że adresat tego upominku poczuje się wyjątkowo.  Nieśmiertelniki blaszane mogą występować w wielu kolorach.

 

nieśmiertelnik z grawerem dedykacji na prezent
Zielony nieśmiertelnik z grawerem dedykacji na prezent

 

nieśmiertelniki z grawerem tekstu

Nieśmiertelniki srebrne z grawerem

Stal Was nie urządza, wolicie jako prezent podarować bardziej wyszukany upominek? Np. nieśmiertelnik ze srebra? Nie ma najmniejszego problemu, znajdziecie i takie.

Srebrny niesmiertelnik z grawerem tekstu na prezent
Nieśmiertelnik srebrny z grawerem dedykacji na prezent

Grawerowane nieśmiertelniki US Army

Kultowe nieśmiertelniki to doskonały pomysł na prezent. Możliwości personalizacji czynią z nich upominek właściwie uniwersalny. Ponadto o rzecz, którą można mieć zawsze przy sobie.

nieśmiertelnik us army z grawerem tekstu
Nieśmiertelnik US ARMY z grawerem dedykacji na prezent

Komentarze są wyłączone.