Prezent dla babci -filiżanka z dedykacją

Z czym kojarzy Ci się babcia? Ciepły uśmiech, opiekuńczość oraz fantastyczna kuchnia. Rozpieszcza i zawsze trzyma Twoją stronę. Czym by tu można się odwdzięczyć babci, sprawić jej radość, jaki prezent jej kupić? Propozycji jest bez liku, ale dziś skupimy się na konkretnym przedmiocie. Filiżanka z dedykacją jest propozycją godną rozważenia. Dlaczego?

Filiżanka z napisem na prezent dla babci

Kupno prezentu dla bliskich osób to rzadko jest prosta sprawa. Owszem, czasami coś zobaczycie i po prostu wiecie, że to jest to, czasami jednak to ambitne zadanie wymaga dłuższego zastanowienia. Jest długa lista tego, co kupić na prezent dla babci na urodziny, imieniny, dzień babci czy inną okazję. Dzisiaj podsuwamy Wam pomysł na prezent który jest praktyczny, a dzięki personalizacji sprawi, że na twarzy Twojej babci pojawi się uśmiech. Jak to mówią, mała rzecz a cieszy. I to jak cieszy.

prezent filizanka dla babci
Filiżanka z nadrukiem umili babuni dzień.

Według was, sama filiżanka ze spodkiem to za mało i wasza babunia bądź wasi dziadkowie zasługują na wiecej?  Bez obaw! Znajdziecie u nas zestawy prezentowe gdzie główną rolę grają filiżanki z dedykacją, ale do nich dołączają ręczniki z haftem. Jest to wspaniały pomysł gdy chcecie zrobić wspólny prezent dla babci i dziadka np. na ich rocznicę ślubu. Całość zapakowana jest w stylowy koszyczek, ręczniki są obwiązane ozdobnymi tasiemkami, tak więc upominek jest w zasadzie gotowy do wręczenia.

filizanka z nadrukiem dla babci i dziadka

Dlaczego filiżanka z dedykacją to strzał w dziesiątkę? To niewielki, elegancki ale bardzo praktyczny przedmiot. Dzięki nadrukowanej adnotacji sprawisz, że babcia poczuje się wyjątkowo ilekroć sięgnie po ową filiżankę z napisem aby napić się ziółek czy aromatycznej kawy.

Nie tylko filiżanka z dedykacją – kubek dla babci

Spodobał Ci się pomysł na taki upominek, ale Twoja babcia rzadko korzysta z filiżanek? Żaden problem, możesz też zamówić personalizowany kubek z napisem specjalnie dla niej.

kubek z napisem dla babci
Kubek z napisem to również dobry pomysł na miły upominek dla babci