Ręczniki z haftem imienia dla Twojej mamy!

Twoja mama jest miłośniczką praktycznych prezentów? Nie dla niej pamiątkowe bibeloty które co prawda wspaniale wyglądają, ale nie mają żadnych funkcji użytkowych? To takim razie ani myślcie kupować jej statuetki z grawerem. Co prawda są piękne, ale no właśnie –  praktycznej kobiecie może być z nimi nie po drodze. Co w takim razie powiecie na ręczniki nie byle jaki a ręczniki z haftem imienia?

Ręcznik z haftem imienia – propozycja na praktyczny prezent

Eleganckie zestawy miękkich ręczników kąpielowych,to sprawa przydatna w każdym domu. Wybierając treść własnej dedykacji lub życzeń, zamienisz całość w osobisty podarunek o wyjątkowym znaczeniu. Produkty zostaną wyhaftowane tekstem, który nam prześlesz. Mamy zatem pewność, że jakość produktu będzie w pełni zachowana. O tej pory Twoja ukochana mama może cieszyć się mile spędzonymi chwilami podczas wieczornej kąpieli, relaksu lub domowego spa. Wybrany ręcznik możemy elegancko zapakować w celofan, dzięki temu otrzymasz produkt gotowy do wręczenia.  Ręczniki z haftem staną się prezentem o szczególnym charakterze, ponieważ ich praktyczne zastosowanie sprawi, że mama będzie mogła z nich korzystać codziennie. Zobaczcie jak fantastycznie prezentuje się.. tort z ręczników! Niby zwykły ręcznik od razu nabiera wyrazistego charakteru. Jest to godny polecenia prezent dla mamy ale i warto o nim pamiętać jeżeli wybieracie się do znajomych na parapetówkę – ręczniki z haftem imienia, będą miłym gestem a i na pewno się przydadzą.

tort z recznikow

Jeżeli uważasz, że same ręczniki haftowane to za mało, możesz zdecydować się na pomysłowy zestaw prezentowy.

Zestaw prezentowy dla mamy – ręcznik i filiżanka z personalizacją

Co składa się na proponowany przez nas zestaw? Dwa wysokiej jakości ręczniki z których jeden posiada haft z sentencją i imieniem. Do zestawu dołączona jest filiżanka z pasującym nadrukiem, wraz ze spodeczkiem oraz ceramiczną łyżeczką. Całość pakujemy w zgrabny koszyczek i dla lepszego efektu owiniemy celofanem z kokardą. Co więcej, zobaczcie jak pięknie grają ze sobą te ciepłe kolory. Jak podoba się Wam ten pomysł na prezent?

recznik haftowany na prezent dla mamy

Prezent z ręczników może się też wspaniale sprawdzić jeżeli interesuje Was wspólny podarunek dla mamy i taty – na każdym z ręczników wyhaftujemy imię, podobnie jak na kubku i filiżankach.

To co wybieracie? Tort ręcznikowy, czy zestaw? 🙂