Nowość! Wiosenny zestaw prezentowy dla pary – Szklanki Koktajlowe

Postaraj się przywitać tegoroczną wiosnę w wyjątkowy sposób. Marzec to miesiąc, w którym przyroda budzi się do życia. Każdy z nas potrzebuje orzeźwienia, wybierz zatem oryginalny zestaw podarunkowy, który zagwarantuje Ci uśmiech na każdy dzień. Wspólnie z Twoją drugą połówką, będziecie mogli cieszyć się coraz dłuższym dniem, jak również coraz cieplejszym Słońcem.

szklankiNajnowszy zestaw szklanek koktajlowych, sprawdzi się fenomenalnie jako prezent dla pary. Wybierając komplet dla siebie lub dla bliskiej osoby, wprowadzisz radosny wiosenny klimat do swojego domu. Szklanki wykonane w klasycznym stylu, będą pasować zatem do każdej kuchni i na każdy stół. Grawer, który wykonamy na produktach zawiera męski i damski motyw. Personalizacja będzie polegać na umieszczeniu wybranych imion bezpośrednio na szklankach. Zestaw umieszczony jest w drewnianym pudełku, wyłożonym naturalnymi wiórkami. Na wierzchu opakowania zostanie wytłoczona data, z napisem „DOSKONAŁA PARA” oraz inicjały osób obdarowanych. Tylko od Ciebie zależy jak wielkie wrażenie wywołasz swoim wiosennym podarunkiem dla bliskich Ci osób.

Poniżej natomiast przedstawiamy Ci szybki przepis na udany koktajl dla dwojga:

  • 3 sztuki kiwi
  • jogurt naturalny mały
  • banan
  • 2 kostki brązowego cukru
  • kilka kostek lodu

Obierz owoce i zmiksuj w blenderze. Dodaj jogurt naturalny oraz kostki cukru. Skrusz lód i włóż na samo dno szklanek. Zalej kostki otrzymanym koktajlem. Na sam koniec możesz posypać wierzch rodzynkami lub ozdobić pomarańczą.

Smacznego!