Oryginalny prezent dla nauczyciela

DLA NAUCZYCIELA mmw

Za tydzień Dzień Nauczyciela, czy wybrałeś już odpowiedni prezent dla swojego wychowawcy? Przedstawiamy Ci kilka nietypowych propozycji, które zrobią na każdym wrażenie. 

DLA WUEFISTY

Uwielbiasz lekcje WF-u i śledzisz każde nowiki sportowe? Podziękuj swojemu nauczycielowi, za pielęgnację Twojej pasji w fantazyjny sposób. Przedstawiamy Ci karafkę w kształcie piłki nożnej oraz dołączony do niej komplet 4 kieliszków. Zestaw na alkohol będzie idealnym sposobem na oblewanie zwycięstwa ulubionej drużyny. Spraw, aby nauczyciel mógł pochwalić się każdemu swoim prezentem i skorzystaj z możliwości graweru dedykacji lub życzeń.

DLA MUZYKA

Być może kochasz śpiewać i chętnie uczęszczasz na lekcje muzyki. Mamy odpowiedni prezent dla Twojego nauczyciela. Odlewana statuetka w kształcie klucza wiolinowego będzie odpowiednim upominkiem dla każdego miłośnika muzyki. U dołu figurki zamieścimy dedykację z Twoim grawerem, która będzie miłym wspomnieniem do końca życia.

dla matematyka

Jeśli należysz do matematycznych pasjonatów a Twój nauczyciel tłumaczy każde zagadnienie z niebywałą precyzją, na wyrazy podziękowania wręcz mu zegar matematyczny. Tarcza zegara przedstawia równania, które po rozwiązaniu wskazują odpowiedni czas.

Każda okazja jest dobrym momentem do wręczania prezentów. Podkreśl swój wyraz wdzięczności indywidualnym grawerem, a z pewnością sprawisz przyjemność niejednej osobie.