Podziękowania dla rodziców. Co wybrać na prezent?

pomysły na podziękowania dla rodziców

Przygotowania do ślubu trwają kilka miesięcy i związane są z podejmowaniem wielu ważnych decyzji. Począwszy od wyboru miejsca i daty uroczystości, poprzez odnalezienie wymarzonej sukni ślubnej i idealnie skrojonego garnituru oraz takie drobiazgi jak kolor serwetek i rodzaju kwiatów, które ozdobią stoły. Uroczystość ślubu ma zawsze jednoznaczny przebieg, jednak wesela mogą odbywać się w różny sposób. Mimo to są kluczowe momenty w trakcie trwania imprezy, które łączą wszystkie uroczystości – bajkowy pierwszy taniec młodej pary, symboliczne oczepiny, wspólne krojenie tortu przez nowożeńców i wzruszający moment poświęcony dla jednych z najważniejszych osób tego dnia – rodziców państwa młodych. Podziękowania dla rodziców mogą mieć wiele różnych form. Może to być uroczyście wygłoszone przemówienie, które pozwoli młodej parze wyrazić wdzięczność za ciężką pracę i trud włożony w ich wychowanie, po których nastąpi wspólny taniec lub intymny moment bez mikrofonów i świadków. Wzruszające chwile, podczas których rodzice i dzieci mogą wyrazić wszystkie swoje uczucia – miłości, przywiązania, wdzięczności na zawsze zapadają w pamięć. Popularnym zwyczajem jest także obdarowanie rodziców odpowiednimi prezentami, które będą stałym przypomnieniem o słowach podziękowań złożonych w dniu ślubu. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jakie wybrać weselne prezenty dla rodziców? – zapoznaj się z naszymi propozycjami na upominki.

Certyfikat w drewnie ze zdjęciem i życzeniami

Jeśli szukasz upominku o symbolicznym charakterze, który Wasi rodzice będą z dumą mogli powiesić w centralnym punkcie w salonie – doskonałym pomysłem na prezent jest certyfikat ze zdjęciem. Połączenie głębokiego odcienia ciemnego dębu wspaniale kontrastuje z delikatnym blaskiem złotej tabliczki, nadając całości niesamowicie eleganckiego wyglądu. Na dyplomie możesz umieścić ich wspólne zdjęcie oraz indywidualnie dobrać słowa podziękowań, które Twoim zdaniem najlepiej odzwierciedlą wdzięczność i szacunek. Jego klasyczny wygląd sprawia, że idealnie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza. Taki prezent pozwoli by wyrazy wdzięczności nigdy nie odeszły w zapomnienie i będzie ponadczasową pamiątką dla kochających rodziców.

certyfikat w drewnie na podziękowanie dla rodziców

Ekskluzywny album w drewnie z personalizacją

Jako prezenty dla rodziców, którzy cenią sobie sentymentalne pamiątki idealnie sprawdzą się tradycyjne albumy na zdjęcia. Kunsztowne połączenie drewna i mosiężnych zawiasów sprawia, że prezentuje się niesamowicie szykownie. Najważniejszym jednak elementem ozdobnym będzie okładka, na której umieszczone zostaną słowa podziękowań lub prosta dedykacja. Grawerowany tekst życzeń z pewnością wzruszy Twoich rodziców i doda upominkowi wyjątkowego charakteru. Możesz uzupełnić pierwszych kilka stron albumu zdjęciami od momentu Twoich narodzin aż do dnia ślubu, dzięki czemu stworzysz wspaniałą pamiątkę.

drewniane albumy na podziękowanie dla rodziców
Drewniana skrzynka na wino z grawerem dedykacji

Klasycznym prezentem wręczanym jako symbol podziękowania dla rodziców na weselu jest bukiet kwiatów i butelka ich ulubionego wina lub innego alkoholu. Warto zadbać o to, by całość prezentowała się niepowtarzalnie. Zwyczajna butelka będzie wyglądać zbyt banalnie na tle bogatego bukietu róż. W roli unikalnego opakowania doskonale sprawdzi się drewniana skrzynka na wino z subtelnymi zdobieniami. Krótka dedykacja umieszczona zostanie na tabliczce, a całość dopełni atłasowa wstążka. W połączeniu z kwiatami i słowami podziękowań płynącymi prosto z serca otrzymasz idealny prezent dla rodziców.

skrzynka na podziękowanie dla rodziców