Podziękowania ślubne dla rodziców – pomysły na prezent

Zbliża się Wasz ślub i z tej okazji chcecie okazać rodzicom wyrazy wdzięczności za trud, który włożyli w wasze wychowanie oraz nieocenioną pomoc przy organizacji wesela. Bardzo miłym i ważnym gestem są podziękowania ślubne w formie pamiątkowych prezentów. Co więcej takie upominki nie tylko sprawiają mnóstwo radości i dostarczają wielu wzruszeń.

Najlepiej aby podziękowania ślubne dla rodziców miały miejsce zaraz po oczepinach, bądź po pierwszym wspólnym tańcu Pary Młodej. Najczęściej ma formę złożenia życzeń oraz puszczenia pięknej piosenki, przy której mama i tata mogą razem zatańczyć. W dobrym tonie jest wręczenie upominku.Ponadto warto aby taki pamiątkowy prezent dla rodziców był wyposażony w odpowiednią dedykację.

Co kupić na podziękowanie dla rodziców na ślub?

Prawdopodobnie zastanawiacie się co podarować rodzicom z tej okazji. Wybór nie jest prosty, dlatego też przedstawiamy wam naszą propozycję podziękowań ślubnych. Gwarantujemy, że się spodobają.

Wspaniałym gestem wdzięczności dla mamy i taty podczas uroczystości weselnej jest podarowanie w prezencie szklana statuetka, na którym możecie umieścić indywidualny grawer. Prezentuje się bardzo gustownie, co więcej grawer z osobistymi życzeniami sprawi, że Wasi rodzice poczują się docenieni.

statuetka zgrawerem na podziekowanie dla rodziców na ślub
Szklana statuetka z grawerem to elegancki pomysł na podziękowanie rodzicom

Elegancki obraz z dedykacją jako prezent na podziękowanie rodzicom

Kolejną propozycją jest eleganckie obrazy ze skóry naturalnej które sprawdzą się w każdej przestrzeni domu waszych rodziców. Co czyni je tak niezwykłymi, oprócz ich niebywałej urody? Otóż na księdze zamieścimy życzenia, dedykację o treści jakiej tylko sobie zamarzycie.

Podziękowania ślubne dla rodziców - Obraz z naturalnej skóry
Podziękowania ślubne dla rodziców – Obraz z naturalnej skóry

Podziękowanie dla rodziców – karafka z grawerem

Jako prezent na podziękowanie dla rodziców warto rozważyć wspaniały zestaw ze szkła składający się z karafki z grawerem oraz dwóch szklanek umieszczony w drewnianym pudełku będzie efektownym prezentem, który zrobi pozytywne wrażenie na mamie i tacie oraz gościach.

Karafka z grawerem na prezent dla rodziców
Karafka z wygrawerowanymi życzeniami to ciekawy pomysł na prezent dla rodziców na podziękowanie.

Słój życzeń na prezent na podziękowanie

Bardzo oryginalnym prezentem w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców jest słój życzeń. W środku wyłożony pięknym materiałem, a z zewnątrz zdobi go satynowa wstążka. Znajduje się w nim 14 karteczek z życzeniami. Na nim na sznurku zawieszona jest jedna z tekstem Waszego autorstwa.

Podziękowania ślubne dla rodziców - Słój życzeń
Podziękowania ślubne dla rodziców – Słój życzeń

Wieczna róża z grawerem na podziękowanie ślubne dla rodziców

Elegancka róża ze srebra i bursztynem to podarunek, który ucieszy oko i duszę. Wspaniały prezent, który idealnie sprawdzi się jako podziękowanie ślubne podczas wesela. Na eleganckiej skrzynce wygrawerujemy osobistą dedykację, aby ten prestiżowy upominek stanowił cenną pamiątkę. Ponadto jest to bardzo praktyczny oraz użyteczny upominek.

róża ze srebra dla rodziców
Szlachetna srebrna róża z kwiatem z bursztynu to elegancki pomysł na podziękowanie ślubne dla rodziców.

Życzymy powodzenia w szukaniu upominku na tą wspaniałą okazję! Pamiętajcie podziękowania ślubne pozostaną w serce waszych rodziców przez długi czas.

Komentarze są wyłączone.